Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hallottatok a 2029-es aszteroi...

Hallottatok a 2029-es aszteroidáról, hogy elvileg 99%, hogy ez már befog csapódni?

Figyelt kérdés
Múltkor volt a Spektrumon nem is egyszer, hogy 2029-ben egy sokkal nagyobb aszteroida fog becsapódni a Földbe, mint, amilyen a dinoszauruszok korában. Olyannyira nagy, hogy semmivel nem tudják megállítani vagy ha meg is próbálnák valamivel lelőni, akkor még nagyobb kárt tennének a Földbe, mint, hogy egészbe hagyják, mert ha szét lövik, akkor már 100%, hogy becsapódik, ha meg nem lövik szét, akkor még van rá esély, hogy esetleg kikerüli a Földet, aminek 1% az esélye, ugyanis megállapították, hogy valami 19 éve tart a Föld felé és kiszámolták, hogy 2029-ben csapódik be, amitől nagyon félnek és el sem tudják képzelni mi lesz. Minden nap figyelik és sajnos olyan nagy, hogy eddig még nem tért el attól, hogy ne a Föld fele tartana és nem is tudják eltéríteni a tömege miatt. Szerintem ez befog találni, mivel a dinoszauruszok korában is betalált egy és attól még, hogy mi emberek vagyunk, ugyanúgy velünk is megtörténhet. Ti hisztek ebben? Szerintetek tényleg vége lesz mindennek? Láttátok a tv-ben?
2011. jún. 27. 00:06
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
46%

felhajtás vagy amitől jobban tartok félrefordítás.

Spektrum, Natgeo, Discovery-n rendkívül előforduló hiba félrefordítás, mert nem a téma szakértők fordítanak, hanem sima tolmácsok, fordítók, akik nem értenek az adott témához.

2011. jún. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim válasza:
43%
Az eddigiekre is azt mondták ,hogy biztos elpusztít minket!
2011. jún. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
43%
Ha ez igaz lenne, és már a TV-ben adnák, akkor pánik lenne már most, hogy az eszméletlen.
2011. jún. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
Jóhogy nincs pánik 18 évvel előtte, én 75%-ban hiszek benne, mégsem kap el a pánik roham. Meg azért sem tör ki pánik, mert sajnos az emberek semmit nem akarnak és nem szeretnek elhinni és ezt is nagyba letolják mi lesz még közel 20 év múlva.
2011. jún. 27. 00:27
 5/48 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlom a 2009-es cikket az Apophis kisbolygóval kapcsolatban: [link]

(A cikk óta újabb számítások alapján tovább csökkent a becsapódás valószínűsége.)

2011. jún. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:
Amit a neten írnak sem nagyon szabad elhinni. Mindenhol mást írnak és mást mondanak. De nem egy bizarr dátumra jött ki a becsapódás valószínűsége: 2029.április.13 és ez pont egy pénteki nap. PÉNTEK 13. Áhhh ez a vééég, én fééélek, nem vagyok babonás, de ez nem véletlen..
2011. jún. 27. 00:37
 7/48 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mit, mivel Téged úgy sem lehet meggyőzni az ellenkezőjéről, hidd csak hogy meg fogsz halni, le sem írom a véleményem.... ;)
2011. jún. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:
Tedd csak nyugodtan, hisz azért tettem ki, de abban is biztos voltam, hogy az emberek 95%-a ezt nem hiszi el és csak nevet rajta. Talán mindenki azt hiszi "örökké" él, aztán kiderül, hogy hoppá -ez talán még sincs így?....:):( Végülis ebben nem is kell hinni, hinni a templomba kell ;)
2011. jún. 27. 00:52
 9/48 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy örökké élek.. Tisztában vagyok vele, hogy akármelyik nap meghalhatok de ez a természet rendje :D és ennek nagyobb hangja lenne, ha lenne benne reális veszély
2011. jún. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mit szórakozol... 2012-ben vége lesz a világnak, ill. ami esetleg marad belőle, annak 2013-ban.

2029-cel csak 2014-ben kezdj el foglalkozni.

A világvége-várók agya egyszerre csak egy világvége számontartására alkalmas! Ha több világvégével is foglalkozol, túlmelegedhet az agyad, ami nagyon veszélyes dolog. Vigyázz magadra, nehogy ne érd meg nekem a világvégét!

2011. jún. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!