Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi a neve a képeken látható...

Mi a neve a képeken látható növénynek és miért termesztik?

Figyelt kérdés

Képek:

[link]


[link]


2011. jún. 30. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Így ránézésre dísznövény (ez megválaszolja, miért termesztik). Nem vagyok kertész, az első kép alapján helyből azt mondtam volna, hasonlít az ösztörűs veronikára, de a virág egyértelműen nem. Mindenesetre szép.
2011. jún. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy egész tábla virít belőle Gyöngyöstől nem messze. Sorba vetett, látszik, hogy direkt géppel vetették, annyira azért nem szép, hogy dísznövénynek vessenek ennyit. Van még ötlet?
2011. júl. 2. 16:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem kapásból lenvirágnak tűnt, rá is kerestem azonnal google segítségével, és pontosan ugyanilyet talált:


[link]


A weboldal, amint látható, ennek közepén: Hans Cristian Andersen: A LEN

[link]

2011. júl. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ez zsálya ami lehet gyógynövény vagy olyan mitől be is lehet állni szóval szedj belölle tedd be a mikróba míg ki nems zárad és pöppents belölle eggyet :)
2011. júl. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

NEM zsálya. A zsálya így néz ki:

[link]

[link]


LEN, amit mutat a kérdező. Lásd: fentebbi válasz.

2011. júl. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!