Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hol lehet nadragulyát találni?

Hol lehet nadragulyát találni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 14:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Ahogy írja világos erdőkben, bükkös vágásterületeken, utak szélén.

[link]


Ne használd semmire, ne nyúlj hozzá, nehogy megmérgezz vele valakit!

2011. jún. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
trágyadombon, megbolygatott, tápdús területeken.Nem drog, méreg! Ha ilyesmi jutna eszedbe, olvass utána több könyvben, inkább igyál... Méregnek meg nagyon durva, de remélem, nem ilyesmiben gondolkodsz. Nem hiába kerülik.
2011. jún. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amúgy mit akarsz vele? Tegnap is kiírta valaki ezt a kérdést, gondolom te voltál! Tényleg veszélyes dolog!
2011. jún. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha ki akarsz vele valakit nyírni: könnyen rájönnek a boncolásból.

ha magadat akarod kinyírni: elég hülye, fájdalmas módszert választottál magadnak. Arról nem is beszélve, ha "idő előtt" rádtalálnak, esélyes egy egész életedre szóló ágyhozkötöttség, és ami vele jár ...

2011. jún. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ooo köszi aválaszokat igen én voltam korábban is aki kiírta<.<
2011. jún. 30. 18:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Jó-jó, értjük, hogy te voltál, de minek kő neked nadragulya?
2011. jún. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Meg akarja kóstolni. EGYSZER minden ehető
2011. jún. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Rudális, bolygatott területeken elterjedt gyom, de világos erdőkben, vágásszéleken is láttam már (egyszer még tarvágáson is, de nem tudom, hogy került oda, közel s távol nem volt több tő). Tényleg ne nyúlj hozzá, rendkívül mérgező! Se te, se más ne próbálja ki, semmilyen mennyiségben sem! (A "belladonna" hatás kipróbálásához inkább szerezz patikában szemcseppet, még az is sokkal biztonságosabb.)


Vigyázz, ha a következő kérdésed az lesz, hogy néz ki a nadragulya, akkor attól tartok, bojkottáljuk a kérdés megválaszolását, mert az ilyenekből nem túl sok jóra lehet következtetni.

2011. jún. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
esküszöm az lett volna a másik kérdésem:o de nem tudod bojkottálni mert nem teszem ki^^ láttam már róla képet de attól tartok ha meglátnám élőben nem ismerném fel...:/ köszi a válaszokat.
2011. jún. 30. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!