Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Melyik időjárás előrejelző...

Melyik időjárás előrejelző oldal a legmegbízhatóbb?

Figyelt kérdés
Ha reggel megnézek több oldalt, 2-3 fokos eltérés is van az aznapra jósolt hőmérsékletek között (egy konkrét várost nézve). Melyik a legmegbízhatóbb?
2011. júl. 15. 06:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Én az idokep.hu-t tartom a legjobbnak.
2011. júl. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
mondjuk a met.hu hiszen mindegyik onnan kpaj az infokat...amugy idokep.hu se rosz meg koponyeg.hu se...
2011. júl. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
az idokep.hu szerintem nem a met.hu-ról veszi az adatokat. Én is az idokep.hu-ban bízom leginkább, de max. 2-3 napos távlatban jó az is csak. Annál több napra mindegyik mond hülyeségeket :)
2011. júl. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%

A met.hu szerintem a legrosszabb, orbitális baromságokat jelez előre. Hajlamos erős túlzásokra pl. a hőfokokat illetően. Télen volt, hogy -18 fokot jelzett előre, aztán volt -8. Ez már túl van a "belefér" hibahatáron. Majd infarktust kaptam, hogy úristen, hogy fogjuk bírni a fűsét, aztán nem lett extrém hideg. Ekkor direkt kinyomtattam az egy hetes előrejelzését, majd melléírtam a saját méréseimet. Az értékek köszönő viszonyban sem voltak egymással. Azóta én nem foglalkozom a met.hu-val.


Időképet, Köpönyeget nézek, azok úgy hellyel-közzel megbízhatóak, főleg az előbbi. És tévedett egy korábbi válaszoló, ezek nem a met.hu-ról szedik az infókat, az időképnek pl. országos észlelőhálózata van.

2011. júl. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

idokep.hu és met.hu

Ezek a legjobbak!

2011. júl. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
66%
ilyen időjárás mellett szerintem már nagyon mindegy...én például tegnap voltam Székesfehérváron, reggel néztem meg időkép.hu-t, 32 fokot írt és zivatart délutánra, aztán 39 fok volt és 1 darab felhő nem volt :D. Nincs olyan, hogy melyik a megbízhatóbb szerintem
2011. júl. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nekem 24 órára előre lenne fontos. Főleg, ha egész nap nem vagyok itthon, akkor tudjam, hogy lekenjem-e magam, vigyek-e réteges ruhát (mert mondjuk este megfagyok kint).
2011. júl. 16. 10:45
 8/11 anonim válasza:
72%

www.idojaras.hu


Legmegbízhatóbb, legpontosabb, legjobb!

2011. júl. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Érdekelne, mi alapján mondták a válaszolók ezt a sok baromságot. Ez a jó, az a jó, így meg úgy, blablabla.... Az időjárás előrejelzés egy jó nagy lutri, az rendben van, DE utólag könnyű volna statisztikákat csinálni a tényekről. Ez alapján lehetne minősíteni az előrejelzések minőségét. Valami csoda folytán ezt nem, vagy csak nagyon nem publikusan teszik meg. Érdekes. Szívesen vennék ilyen összehasonlítást.
2014. máj. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

[link]


vagy az eumet.hu

2016. jún. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!