Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Írnátok olyan könyvet, amibe...

Írnátok olyan könyvet, amibe a Föld ha nem is az összes, de legtöbb növénye megvan képekkel? Nem fontos hogy magyar legyen!

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 17:44
 1/5 Draug ***** válasza:
Én írnék ilyet, mert biztos sok bevétel jönne belőle, és mert engem is érdekel a téma :P De amúgy még nem találkoztam hasonlóval.
2011. júl. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A növények (Plantae) az élőlények egyik nagy, több százezer fajt felölelő csoportja, rendszertani kifejezéssel országa.


Tehát ha egy oldalra 10 kép kerülne ki, akkor is több tízezer oldal lenne a könyv. Szóval szerintem nem :P

2011. júl. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
sejtettem h nem egy darab könyvben, hanem könyvsorozatban van.
2011. júl. 27. 18:22
 4/5 anonim ***** válasza:

„Botanikus enciklopédia“


Ezek szerint az egyiket most akarják majd elkészíteni:


[link]

2011. júl. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy erősen hiányos, de reprezentatív gyűjtemény van, a Podani-féle tankönyv CD-melléklete. Amúgy latin (mert latin nevekkel vannak a fajok). Minden család reprezentált legalább egy fajjal.
2011. júl. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!