Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Honnan származik a nitrogén a...

Honnan származik a nitrogén a Földön?

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Ugyanonnan, mint a többi elem: az előző nap magfúziójából, és szupernóva robbanásából :)
2011. júl. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösz, nem erre voltam kiváncsi. Sokkal több a nitrogén mint várnád ez alapján. Arra vagyok kivancs, hogy miért ilyen sok.
2011. júl. 30. 17:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdező: valóban több? (Százelékos arányában több, mivel az évmilliárdok során megváltozott a levegő gázösszetétele. De mennyiségében én nem tanultam sehol, hogy több lenne. De ha jön valaki és bebizonyítja, hogy igenis több, akkor mea culpa, nem vagyok kompetens a témában.)
2011. júl. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha nem vagy kompetens, akkor minek irogatsz ide? Ide válaszokat kell irni, ha valaki tud.
2011. júl. 30. 19:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Én egyetértek Sir Butcherrel, hogy nincs több, mint "várnád". De te kötöd az ebet a karóhoz, hogy de. Erre szerettem volna ÉN választ kapni - miből gondolod, hogy több van? Mert szerintünk nincs.

A témában annyiban nem vagyok kompetens, hogy nem vagyok sem geológus, sem csillagász - nem ezzel foglalkozom. Ha valaki jön és bebizonyítja, hogy de, több van, akkor igazat adok neki. Önvédő mechanizmus, remélem, hallottál róla.

Ezen az oldalon nem csak válaszokat szabad írni, hanem értelmes, tanult emberi lények módjára el is lehet azokat fogadni, vagy hasonló stílusban szabad azokat cáfolni. Ez utóbbi nem nekem nem megy.

2011. júl. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!