Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hogyan készítenél kaput egy...

Hogyan készítenél kaput egy másik dimenzióba?

Figyelt kérdés

Komolytalannak tünik a kérdés tudom :)

De én kíváncsi vagyok hogy ki hogy állna neki egy "csillagkapu " megépítéséhez, szerinte mi lenne a kapu működési elve stb


2011. aug. 1. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ink LSD-t próbáld, az hatásosabb :P
2011. aug. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
A csillagkapu az nem igazán dimenziók közti utazásra van :)
2011. aug. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A csillagkapu másik dimenziót használ, bár nem oda visz.


Ha másik dimenzióba akarsz jutni, nagyon egyszerű feladatod van: kell rajzolnod gondolatban egy 3 tengelyes (térbeli) koordináta-rendszert - majd el kell indulnod egy olyan irányba, amelyik mindhárom tengelyre merőleges.


Indulás után azonnal egy másik dimenzióban leszel.

Csak elsőre élettelen tárgyat küldjél, mert az élőlénynek kifolyik az összes testfolyadéka, ami nem egészséges dolog.

2011. aug. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 dellfil ***** válasza:
70%

Esetleg próbálkozhatsz a pándimenziós lukpukkasztóval lukat pukkasztani a dimenziók közé... csak igyekezz, ha megvan a luk, mert hamar visszapukkad. :D


dellfil

2011. aug. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
egy szavatosságát lejárt ömlesztett sajttal kell telenyomni egy olyan zoknit ami már legalább négy napig volt rajtad és ezt kiteszed a napra. A bűz olyan erős lesz hogy elgörbíti a teret, ami egy kisebb hanghatásra is akár kilyukadhat és létrejön a kapu a másik dimenzió felé.
2012. aug. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 atesz763 válasza:
kinyírnám magam és meglesném mi van a halál után... mer biztos nem ez tehát valami tök újjat találnék az biztos
2018. jún. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!