Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Meddig lesz még ez az ájulásos...

Meddig lesz még ez az ájulásos meleg? :S

Figyelt kérdés
Beteg vagyok ettől a 40 fok feletti melegtől,meddig lesz még ez??? :((((((
2011. aug. 24. 18:41
 1/9 anonim ***** válasza:
[link] ez alapján még úgy... 6-7 napig, de nem bízom meg ezekben, a másik ugyanilyen előrejelzés 6-7 nap múlvára is szárazságot ígér.
2011. aug. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Meleg van? Azt hittem, a sportolástól izzadok.
2011. aug. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Engem már az kikészít, hogy 20-22°C-nál melegebb van, gondolhatod, hogy mennyire várom már a telet.
2011. aug. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szintibébi, addig örülj, amíg nem fog befagyni a puncikád, olyan hideg lesz!
2011. aug. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ajánlom az időjárásjelentést.

Valamint a nappali alvást, olyan este 10 után már egész elviselhető a hőmérséklet :)

2011. aug. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
utolsó: nem tudom, hogy tudsz te 40 fokban aludni, amikor még szinte meztelenül is szarrá izzadja magát az ember az ágyban
2011. aug. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy vászonlepedőre fekszem, egy másik lepedőt pedig bevizezek, és azzal takarózom. Ez elsőre hideg (gyerekkorunk prizniceire emlékeztet), viszont egész sokáig tart a hatása. Aztán ha felébredek arra, hogy melegem van, akkor újravizezem. De pár órára jó :)
2011. aug. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, maga szerint egy átlag ember honnan a viharból tudná előre hogy meddig lesz meleg? Ott az időjárás jelentés, kukkancson bele, mivel mi is csak ugyanannyit tudunk tenni az ügy érdekében mint maga. Sajnálom hogy még nem rendelkezem olyan kitűnő képességekkel, hogy előre tudom hogy meddig lesz meleg.

G.

2011. aug. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló,én nem azt mondtam,hogy rendelkezzenek ilyen képességekkel,úgy gondoltam van aki nálam többet tud,és én csak azért tettem fel ezt a kérdést,mert el vagyok keseredve,hogy 40 fok van már napok óta.... :(((( Nem kell letámadni. :/
2011. aug. 26. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!