Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Melyik Szabo Ervin konyvtarban...

Melyik Szabo Ervin konyvtarban van a legnagyobb valasztek fizikai konyvek teren? (ha jol tudom sok konyvtara van). Matrixszamitas, komplex szamok, vektorszamitas, kalkulus, mechanka ilyesmik

Figyelt kérdés
2011. szept. 7. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Mivel a Szabó Ervin egy általános közművelődési könyvtár, így minden könyvtárának az összetétele nagyjából megegyezik. Tehát a központi könyvtárba kell menned, hiszen mivel az a legnagyobb, nyilván ott van a legtöbb könyv bármely területen.

De ha kimondottan ez a terület érdekel, akkor miért nem inkább a BME-OMIKK-ba iratkozol be? Az az országos műszaki szakkönyvtár, ami nagyjából azt jelenti, hogy ami fellelhető az országban, az nekik megvan vagy megszerzik neked.

2011. szept. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sőt mondok valamit, nem csak műszaki és matematikai könyvek vannak az OMIKK-ban. Húgom az ELTE-ről járt át a Műegyetem könyvtárába olyan biológia és környezettan szakirányú könyvekért, amiket semmelyik Szabó Ervin-ben nem talált. (Tisza vízgyűjtőterülete stb.) Szőval az OMIKK elég komoly könyvállománnyal rendelkezik.

[link]

[link]

2011. szept. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi szepen, akkor elmegyek megnezni ezt a konyvtarat. en is eltere jarok csak fizikara, szoval engem inkabb a fizika termeszettudomanyi vonatkozasai erdekelnenek, de akkor gondolom ott van minden.
2011. szept. 8. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!