Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » ELTE-én van tengerbiológus szak?

ELTE-én van tengerbiológus szak?

Figyelt kérdés
2011. szept. 13. 09:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Biológus van.
2011. szept. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem tantárgy van ilyen.

[link]

[link]

2011. szept. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Tantárgy van, terveztek ilyen szakot, de nem lehetett akkreditáltatni. (Az erről szóló dékáni kérelemre és az oktatási bizottsági elutasító végzésre írtam az állatos szigorlatom piszkozatát, képben vagyok a témában. :) )

Mind előadás (BSc és MSc - ott ökó szakirány), mind gyakorlat (sic! Adrián búvárkodás!), mind a legszerencsésebbeknek néha egy hetes külön terepgyakorlat (ööö... nem emlékszem, hol, francia tengerpart) felvehető, utóbbiért azért fizetni kell a kiutazást minimum. Lehet, hogy ez megszűnt, mert a partnerkapcsolatot pénzügyi okokból felbontották, erről sajnos egy éve nem hallottam semmit.

Azonban tengerbiológiai témából lehet szakdolgozatot írni (egy lány a mélytengeri halak ökológiájából doktorált), a képzés pedig elég jó, a kapcsolatok külföldre kielégítőek, így ha ez érdekel, ki tudnak küldeni, ha elég szorgalmas és jó tanuló vagy.

2011. szept. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!