Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A gondolatoknak, jó érzéseknek...

A gondolatoknak, jó érzéseknek vannak mérhető frekvenciái?

Figyelt kérdés
Ha vannak ezeket lehet sugározni?
2011. szept. 16. 17:08
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%
A gondolatok, érzések csupán elektromos és vegyi mintázatok az idegrendszeredben. Vannak mérhető elektromos jelek, melyek ezekből származnak, de ezeknek nincs jól meghatározott frekvenciája. Tehát "jó" és "rossz" érzés okozta agyhullámok kifejezetten frekvenciában nem különböznek.
2011. szept. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
92%
Irányítottan "sugározni" természetesen nem lehet :)
2011. szept. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
78%

Frekvencia = gyakoriság. Az érzés gyakoriságára gondolsz? Az persze, hogy mérhető, időegység alatt megméred, hányszor fordult elő. De miért kéne ezt sugározni, vagy hogyan?

Érted amúgy, hogy mit kérdeztél?

2011. szept. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
16%

a gondolat egy elektormágneses hullám. mérni nem lehet, épp ezért van bajban a tudomány az agy kutatásával kapcsolatbab.az agyaktivitása érzékelhető műszerekkel, de maga a gondolat nem. minden gondolatot folyamatosan sugárzol szét a világegyetembe minden irányba. mivel ez az elemi energia egy magasabb hullámhossza , így semmilyen közeg nem fogja fel ez hullámot.

minél jobban egyé válsz a gondolataiddal és kizárod az anyagi világot, annál magasabb szinten fogod befolyásolni, érzékelni a világot. meditációval fejlesztik ezt a készséget.(ezért van, hogy a próféták nagy része valami magasabb tudatállapotba kerülve egy harmonikus energialénnyel kerülnek kapcsolatba, amit éppenséggel istennek is hívhatunk. alacsonyabb szinten erre alkalmas az imádkozás)

2011. szept. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha a gondolat csupán egy elektromágneses hullám lenne, azt lehetne mérni. A gondolat sokkal több annál.
2011. szept. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
úgy gondoltam, hogy ezeket a frekvenciával a jó gondolatokat ,érzéseket visszasugározni az agy felé,ettől az ember jól érezné magát...de ha ezeket nem lehet lemérni,akkor nincs visszasugározni sem. Tulajdonképp egy érdekes gépre gondoltam. Ami úgy néz ki mint egy fülhallgató ,csak nem a fülre hanem a halántékra tennénk.Az ember ebbe feljátsza a jó érzéseikor befogott frekvenciákat,majd mikor rossz kedve van vagy unatkozik,bekapcsolja és jó kedvre derül.De azé fasza lenne ha lenne ilyen...nem lenne depresszió...
2011. szept. 17. 03:07
 7/26 anonim ***** válasza:
90%
De én még mindig nem értem, hogy pontosan minek a frekvenciájára gondolsz? Hanghullám? Elektromágneses hullám? Fizikai értelemben mi lenne az, amit mérsz, és amit továbbadsz?
2011. szept. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Tom Benko ***** válasza:
Periodikus jelenségek?
2011. szept. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen, frekvenciája mindig egy rezgésnek (de legalábbis valamilyen periodikus jelenségnek) van.

Egy rezgés vizsgálata során mindig meg tudjuk mondani, hogy mi rezeg. Mikor a gondolatról, mint rezgésről beszélnek, soha senki nem tudja megmondani, hogy mi is rezeg igazából...

2011. szept. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
elektromágneses hullám, vagy a gondolat által lement kémiai reakciók elemeinek rezgését. Valami ilyesmire gondoltam. A vonzás törvényéből indultam ki,miszerint hogy minden gondolat rezgéseket bocsát ki és a hasonló a hasonlót vonzza. Tudom ,hogy ez a törvény hadilábon áll, de valami igazságnak kell lennie benne.
2011. szept. 17. 23:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!