Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Vannak itt barlangászok?

Vannak itt barlangászok?

Figyelt kérdés
Érdekelne valamennyire a barlangászat, s a közelünkben van a Pál-völgyi cseppkőbarlang, de nem tudom, hogy kezdjek hozzá. Van itt barlangász, aki tudna segíteni?
2011. okt. 8. 14:17
 1/3 hollófernyiges ***** válasza:

Jelentkezz egy alapfokú tanfolyamra, guglizd ki melyik csoport tart éppen vagy bogarássz itt

[link]

Akkor már lesz társaságod, ők visznek majd mindenfelé. Pálvölgyibe nem olyan egyszerű bejutni (mármint a kiépített részen túlra), de épp szemben vele van a Mátyáshegyi, ott szok gyakorolni a nép.

2011. okt. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
42%
Most nincsenek, mert a barlangban vannak.
2011. okt. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Érdemes egy Barlangász Egyesületet felkeresni és érdeklődni, belépni és velük fokozatosan belemélyülni a barlangászat rejtelmeibe. én is barlangászok, nekem egy Mátyás-Pál-Szemlő kör volt az első nagy túrám, azóta számtalan barlangban jártam az egyesülettel ahol tag vagyok, lassacskán már a teljes felszerelésem is összejön, szoktunk járni gyakorolni különböző helyekre, nem csak barlangokba. Idővel szeretnék vizsgát is tenni, de a vizsgakövetelmény ott kezdődik hogy legalább 2 év tapasztalat amit papíron bizonyítani kell.
2013. jún. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!