Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Miként van rá lehetőség, hogy...

SpeedyDeejay kérdése:

Miként van rá lehetőség, hogy egészében végignézzünk egy boncolást? Élőben természetesen.

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 18:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Elvégzed az orvosin a kórboncnoki szakot, utána magad is végezheted.
2011. okt. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%

Mivel egykor elo emberek testen vegzik a muveletet, kegyeleti okobol minden jottment nem bameszkodhat rajta. Ez ugyanis nem cirkuszi mutatvany.


Jarj orovosira, vagy biologus szakra. Vagy haverkodj boncmesterrel, hogyha ilyen perverz kivansagaid vannak.

2011. okt. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
63%
Ha van ismerősöd az orvosi egyetemről, akár egy bejáratos biológia tanár, akkor ő elvihet. Én a tanárommal mentem, először állatot boncoltak előttünk, következő fázis lett volna az ember de ahoz már nem volt gyomrom. Nyomasztó
2011. okt. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Perverz vágyaim anyádon lesznek,ha nem tudsz normálisan kommentelni,akkor ne irogass...


Az értelmeseknek köszi a választ,bár a felsoroltak közül nehéz lesz összehozni.


Amúgy OKJ bűnügyi helyszenelőit végzek, és ezzel kapcsolatban lenne előnyös.

2011. okt. 14. 10:56
 5/11 anonim ***** válasza:
És az OKJ keretein belül nem visznek titeket? Egyébként a boncolások nem nyilvánosak.
2011. okt. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

20:49-Miért lenne perverz a kérdező?

Azért,mert egy boncolást meg szeretne nézni?Akkor szerinted minden kórboncnok perverz a világon?

2011. okt. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

CSI leszel? :)


Szerintem kérdezd meg az oktatódat, hogy nem-e tudna

megszervezni egy látogatást a proszektúrára?

2011. okt. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7%

"Perverz vágyaim anyádon lesznek"

Mitagadas, fura izlesed van....

2011. okt. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok vele,hogy nem nyilvános,régebben volt rá lehetőség,de akkor elpasszoltam.

Köszönöm a kommenteket,valamit csak sikerül majd intéznem.

2011. okt. 15. 10:38
 10/11 anonim válasza:
37%

Kedves Kérdező! A boncolás nem színház, ha valóban érdekel, akkor tanulj keményen az orvosi egyetemre! Sokan jutnak be illetéktelenek boncolásra, aztán ha olyat látnak, amire nem voltak felkészülve, akkor egy egész életre kísérti őket látvány! Persze mostanság a tv-ben futó sorozatok is a boncolást egy kellemetlen eseményként állítják be, pedig ez egy nagyon fontos része az egészségügynek, és rendkívüli szakszerűséggel végzik.

Egy leendő patológus!

2011. okt. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!