Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Miért is jósolták meg a...

Miért is jósolták meg a 2000-res és a 2012-es világvégét?

Figyelt kérdés
tudom hogy a világnak nem lesz vége, de azt hallottam hogy a 2000-nél elvileg a bolygók takarták egymást, és a 2012 (film) -et nézem, és ugyanezt jósolták itt is benne, mármint hogy a bolygók takarják egymást... és utána néztem a 2012-nek és valami bolygóról is van benne szó de valaki tudna adni pontosabb infót hogy melyiknél mi lesz a világ vége?
2011. nov. 3. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Téged most akkor a természettudomány érdekel vagy egy film sztorija?

Ha a természettudomány: nem lesz világvége. 2000-ben nem VOLT, 2012-ben nem LESZ. De ezt a kérdésben leszögezed, hogy te is tudod.

Ha a film: akkor kérlek tedd fel a kérdést a film témakörben.

2011. nov. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

de elvileg azért jósolták megy a 2000-ben mer a bolygók "összeáltak"

2012-es meg valami bolygó miatt jósolták?

2011. nov. 3. 12:20
 3/6 anonim ***** válasza:

A bolyók együttállásáról: a Mars, amikor a legközelebb van hozzánk, olyan gravitációs hatást fejt ki a bolygónkra, mintha te megállnál 40 méterre egy 10 emeletes panelházhoz (mármint a ház hat rád annyira, mint a Mars).


Na, most számolj ilyen "hatalmas" erőkkel a Föld esetében :)


Egyszerűen az emberek valamiért szeretik ezeket a világ-vége dolgokat. Biztos van rá magyarázat, hogy miért, de én nem tudom :D


2012-ben pedig annyiféle világvége lesz, hogy felsorolni is nehéz. A bolygó, amire te gondolsz, az a "nibiru" nevű, nem létező égitest :)

2011. nov. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

És akkor, ha egy sorba állnak a bolygók, akki mi a lóf*sz van??

Emberek, gondolkodjatok már... Az agyatokkal!!!

2011. nov. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

hát jah :D elvileg valami 1962 ben is ez volt, 2000ben is, és 2675 ben lesz a kövi

de a 2012-es elvileg valami Planet X nevű bolygó ami 3600 évent jön ide (szóval már párszor biztos volt itt)

2011. nov. 3. 13:50
 6/6 anonim válasza:
hogy legyen mivel csesztetni az embereket.xd
2011. nov. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!