Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ez lenne egy szomorú klíma...

Ez lenne egy szomorú klíma forgatókönyv? Képzelt időjárás jelentés a jövőből,2050-ből. (videó link)

Figyelt kérdés

Remélem, ez azért nem fog valóra válni, mert elég brutális lenne. De attól tartok, hogy egy gyengébb verziója bizony be fog következni, hiszen már napjainkban is zajlik a klímaváltozás!

[link]


2011. nov. 15. 12:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát igen ,én se szeretnék ilyen időjárás jelentésre ébredni.

40 év hosszú idő. Klímaváltozás pedig van. Hónapok óta szinte nem esett jelentős mennyiségű eső errefelé. Tavaly meg folyton esett minden nap. Melegrekordok dőlnek meg minden nyáron. Lehet ilyen lesz a jövő. Én már azon elgondolkodom hogy például a gyárak hogy engedhetik a vegyszereket patakokba tavakba?? Elfogyóban az olaj. Tornádók vannak újabban Magyarországon. Fával fűt aki csak teheti. De én nem láttam senkit fát ültetni?!


Sőt ez mindenki szerint megszokott dolog nincs semmi gond. Ez így rendben van!!!


(senkinek semmi nem fog feltűnni míg valami komoly baj nem történik ezt higgyétek el.

2011. nov. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!