Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » HELP! Szerdaig be kell adjak...

HELP! Szerdaig be kell adjak egy dolgozatot biologiabol. Megis mibol irjak? 8. osztalyos tanulo vagyok, valami bioszferakrol meg termeszettudomanyokrol tanulgattunk. Otletek, linkek esetleg? :o3

Figyelt kérdés
a biztonsag kedvejert es hogy ne legyen felreertes... romaniai tanulo vagyok, szoval nem tuti hogy ugyanaz a tanterv mint magyarorszagon.
2011. dec. 12. 13:01
 1/3 tetris ***** válasza:

Mielőtt nekiesnél a dolognak, tisztázni kell, hogy milyen terjedelmű legyen a dolgozat. Mert ha elég 1-2 oldal, akkor innen, a netről is kiírhatsz dolgokat.

Ha Romániában élsz, akkor az ottani vadvilágról írhatnál esetleg. Milyen énekesmadarak vannak, rendszertanilag hogy vannak besorolva, milyen vadon élő emlősök, szokásaik, ilyeneket. De csak egy ötlet.

2011. dec. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"valami bioszferakrol meg termeszettudomanyokrol tanulgattunk"

Hát ez alapján nehéz lesz témát javasolni. Kicsit konkrétabban?

2011. dec. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
iiii, koszi koszi koszi. :D mar megoldottam. :)
2011. dec. 13. 19:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!