Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ma (éjjel) is esik az eső,...

Ma (éjjel) is esik az eső, pedig a hónak kéne már! Nincs elég hideg! Mi lesz így? Szegény természet!?

Figyelt kérdés
Gondolom jobb nem igen lesz már!..:(
2011. dec. 17. 02:31
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
100%

Igen, ilyenkor már hó szokott lenni :P Már a múltkor is beígérték, de nem lett belőle semmi. Most hétvégére ígérik, majd meglátjuk...


Amúgy teljesen felcserélődtek már az évszakok. Szinte már csak nyár van és tél!

2011. dec. 17. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Tél?? ha lenne most is azt lenne!! Nem?
2011. dec. 17. 02:37
 3/28 anonim válasza:
100%
Igen, de úgy értettem, hogy pár éve már szinte csak baromi forró nyár van és ha van egyáltalán tél, az baromi kemény, hideg...
2011. dec. 17. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Épp hogy nem! Inkább enyhe a tél!.. De nm ez a lényeg! Hanem, h ez így nem lesz jó!!! Nem szeretem a struccpolitikát semmiben sem és ezt sem nézném csak tétlenül! De egy fecske nm csinál nyarat!!
2011. dec. 17. 02:43
 5/28 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod tétlenül nézni,akkor mit akarsz csinálni? Az időjárást hogy akarod megváltoztatni?
2011. dec. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézed tétlenül, inkább elpocsékolod az áramot a számítógéppel:P Ha minden fecske csak magával törődne, már rég változás volna!
2011. dec. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
88%
Nyisd ki a hűtőajtót, hátha... :D
2011. dec. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:
Már volt mikulás, de egy szem sem esett nekünk se. Remélem nektek ott esik és legyetek boldogok, ha már itt nemesik. Remélem szép ünnepetek lesz.
2011. dec. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Értem mit mondasz, igaz akkor sok minden tök felesleges, mer mind pocséklás! Jó lenne, ha az emberek gondolkoznának! ehh tudom ez ebben a mai társadalomban kivitelezhetetlen. Mondjuk úgy megjegyeztem két "" jel közt!

Ám ma olyan 8h körül esett egy kis hó, de meg sem látszik! És már évek óta nincs fehér karácsony! :( Máskor még húsvétkor is volt hó..

2011. dec. 17. 12:54
 10/28 anonim ***** válasza:
nálunk ma reggel esett először:D
2011. dec. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!