Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Miért nem szeretnek a férfiak...

Miért nem szeretnek a férfiak takarítani?

Figyelt kérdés
pl porszívózni, port törölni, felmosni, mosogatni, vagy akár csak rendet rakni a szobában...

2012. jan. 5. 01:00
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Miért a nők talán szeretnek? Mert én pl. utálok.
2012. jan. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
én pl azért mert nemszeretem a "hasztalan" munkákat. úgyértem hogy ha pl. építesz valamit az sokáig megmarad, van végső célja a munkának. De ezeknél a házimunkáknál nincs, összerakom a szobám és holnapután ismét ganédomb van a helyén, elmosogatok és holnap megint tele van a mosdó tányérokkal... szóval engem idegesítenek ezek a végtelenített,monoton foglalkozások :D
2012. jan. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a nők sem szeretnek, de néha nem árt. Én spec jobban érzem magam, ha körülöttem rend van. Szeretem ha minden a helyén van, vigyázok a cuccaimra. A mosogatás bár nem a legkellemesebb, de fontos dolog egészségügyi szempontok miatt. Az egész egy szükséges rossz. Vannak akik átesnek a ló másik oldalára és mániákusan takarítanak. Az sem jó, de szerintem senki nem hal bele ha időnként megcsinálja.
2012. jan. 5. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%

Én férfi vagyok (legalább is remélem:-)


Nincs semmi bajom a takarítással, mosogatással.

Bár tény, hogy nem csinálom olyan minőséggel mint a párom, de egy 80%-ot azért megszavazok magamnak.


Egy házimunkát utálok de nagyon. Ha megkér a párom hogy teregessek már ki a mosógépből.

Na abban nincs köszönet:-)))))

2012. jan. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem senki nem szereti. Se férfiak, se nők.

Férfi vagyok, egyedül élek, de szerintem sok nőnek leesne az álla, ha meglátná, milyen tisztaság, rend van nálam.

Hozzáteszem: tapasztalat, hogy a nők sokszor sokkal trehányabbak tudnak lenni, mint a férfiak.

Lehet leszavazni, de akkor is így van.

36f

2012. jan. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18%
minek takarítsak, arra (is) van a nő.
2012. jan. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
7%
mert az a nok dolga.
2012. jan. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
30%
így van a nők takarítanak és a nőket dugják ez az élet rendje.
2012. jan. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 delusion ***** válasza:
100%

Hát én csak 19 vagyok, de különösebb bajom nem volt egyikkel se, csak az, hogy lusta vagyok...bár mosogatni mindig is szerettem, talán megnyugtatott.


Az egyetem végett már olyan fél éve egy albérletet osztok meg egy nővel, akit régóta ismerek, és szomorúan kellett tapasztalnom, hogy tényleg nagyon rendetlenek is tudnak lenni a nők (akinek nem inge..). Mentségére szóljon, hogy tisztességesen takarít, ha már ideje van, és akkor legalább 2 napig harmónia van minden szobában.

2012. jan. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
nő vagyok, de ezeket én is utálom, mivel unalmas tevékenységek, a mosogatás még gusztustalan is... szerintem, nem nem függő, hogy ki utálja. csak azt nevelik belénk, hogy ez a nők dolga, a nőket kezdik el (jobban) sértegetni, ha ezek a munkák nincsenek elvégezve...stb, emiatt a nők gyakrabban megcsinálják ezeket, mint a férfiak.
2013. jan. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!