Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Tudtok érdekes tényeket az...

Tudtok érdekes tényeket az ember viselkedéséről, tudatalattijáról?

Figyelt kérdés
Pl. múltkor olvastam, hogyha valaki nem kedvel annyira téged, akkor kölcsön kell kérni a ceruzáját, és ez javít a kapcsolaton. Meg ha látunk ásítani valaki akkor akaratlanul nekünk is kell. Ha együtt sétálsz valakivel pár másodperc múlva már ugyanúgy léptek, úgy, hogy nem is figyelünk erre. Ilyenekre gondolok.
2012. jan. 19. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
tán a stockholm szindróma ilyesmi, [link]
2012. jan. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen ez érdekes, már én is olvastam róla. :)
2012. jan. 19. 19:07
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Amiket leírtál, inkább az ezotéria topicba tartozik. A Stockholm-szindrómának sincs sok köze szvsz a freudi tudattalanhoz.
2012. jan. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előző, remélem te nem pszichológus vagy, ugyanis hatalmas baromságot írtál.
2012. jan. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Isten őrizz, hogy pszichológus legyek, pláne, hogy analitikus! De az indoklásodat szívesen olvasom! (Mármint a marhaságra vonatkozóan.)
2012. jan. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A ceruzás trükk kivételével talán egyik sem ezotéria kategória. De csak mert a ceruzás trükköt nem próbáltam. Ha valami, akkor Freud tudatalattis ötletei valók az ezotériába.
2012. jan. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát, valami "kifejtősebb" indoklásra vártam volna.

"Ha valami, akkor Freud tudatalattis ötletei valók az ezotériába." Na, ezzel maximálisan egyetétek!

2012. jan. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mármint: "egyetéRtek".
2012. jan. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!