Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » 1 propán-bután palack, gáztűzh...

1 propán-bután palack, gáztűzhelyen keresztül szivárogtatva elég a mély álomhoz v. csak robbanás lesz belőle inkább. mennyire zárt tér kell? faháznál elvész az ereje?

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 00:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Btk. 259. §

[link]

2012. jan. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
önveszélyt akarok csak
2012. jan. 22. 01:19
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor marha rossz módszert választottál. Ugorj ki, szedj be gyógyszert, vágd fel az ereid (hosszában) és feküdj be egy kád forró vízbe.

Az, hogy levegőbe repíted az ingatlant, jobb esetben, ha társasházban élsz, egy egész ingatlanrészt nem a legjobb megoldás.

Meghalnod lehetőséged van, igazából saját döntésed. De ezt tedd úgy, hogy csak neked fájjon (az élve maradó hozzátartozóidat itt nem említve).

Nem kell a halálod miatt embereknek vesztegelni (tehát ne ugorj vonat elé), nem kell emiatt embereknek rokonoknál, esetleg közintézményekben éjszakázni, mert ingatlanjaik életveszélyessé váltak.

A gáz nem inkább robban, mint mérgező. Mély álomba nem fogsz kerülni, mivel marha büdös (mivel szagosítják, hogy észrevedd), de könnyen a levegőbe repítheted a környezeted. És jó eséllyel megúszod egy erős égési-törési sérüléssel. Ennél sokkal hatékonyabb módszerek is vannak. Lásd: önakasztás, főbelövés.

2012. jan. 22. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
kint a francba lévő házikó lett volna,de csak égni nem akarok.mi az h hosszában? bal v jobb oldal? de az is megrázó lesz. a kád vérben felfedezés :D. egy erős falat keresek most már, előtte gyorsuló úthosszal.tipp?
2012. jan. 22. 01:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csakis golyó a fejbe. Minden más fájdalmas vagy rizikós.
2012. jan. 22. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
jólvan, közben lenyugodtam. eladom előbb mindenem, elköltöm, aztán visszatérek a kivitelezési gondolatokra
2012. jan. 22. 03:56
 7/9 anonim ***** válasza:

Tudod, az öngyilkosság a gyáva emberek sportja...

G.

2012. jan. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez egy nagy baromság, épp hogy nagy bátorság kell hozzá, mert általában fájdalmas, visszatart a félelem és nem tudod, mi lesz utána.


Öngyilkossággal az elkeseredett, kilátástalan helyzetben lévő emberek foglalkoznak, a kilátástalanságon pedig nem segít a bátorság.


Egyébként honnan tudod, hogy nem nekik van igazuk? Az ember leél egy életet, aminek a 90%-a általában szenvedés, kínlódás, a végén pedig vár az öregség, a betegség, a leépülés, a keserűség. Aztán mi végre? Nagy valószínűséggel nem jön utána semmi. Lehet, hogy sokkal jobban jár, aki meg se születik.

2012. jan. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem mondtam, hogy nincs igazuk, sőt azt sem, hogy nincs az a helyzet, ahol én is véget vetnék a saját életemnek.

Csupán leírtam egy gondolatomat a témával kapcsolatban, ami természetesen most is áll...

G.

2012. jan. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!