Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hogyan kell elkapni egy legyet?

Hogyan kell elkapni egy legyet?

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 18:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Hát... Nekem az előző módszernek pont az ellenkezőjével vannak sikereim. Viszont azt meg tudom erősíteni, hogy a légy előre felé menekül. Ha leszáll valamire, akkor a tenyereddel szemből támadj hirtelen. A légy megijed, felszáll, de ne legyen ideje megfordulni. Amikor érzed, hogy a tenyerednek csapódik, akkor zárd össze. A másik, hogy nem kell hogy a kezed hozzáérjen ahhoz, amire a légy rászállt. Elég egy pár centi magasan felette suhintanod. Ezzel véded a környezeted, azaz kevésbé valószínű, hogy leversz valamit. Egy pohár peremén levő léggyel is működik. Szerintem próbáld ki ezt a módszert is, meg azt is, amit az előttem szóló írt. Aztán majd írd ide, melyikkel sikerült.


Viszont az igazán hozzáértők tényleg el tudják kapni a levegőben anélkül, hogy a légynek le kéne szállnia. Ha menő akarsz lenni, akkor azt tanuld meg!

2012. jan. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Igen, a tenyeret tényleg nem árt kicsit behajlítani, ezt én is kifelejtettem. :)
2012. jan. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Silber ***** válasza:
Ha leszáll valahova, hajolj olyan közel hozzá, amennyire csak tudsz. Majd kezdd el fújni lassan, de gyorsan erősítve annyira hogy lobogjon a szárnya. Ekkor nem képes felszállni, te meg elkaphatod. Én így szoktam.
2012. jan. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Elkapsz 3-at és 2-t eleresztesz!
2012. jan. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Amikor a szobádba van akkor zárkoz be és eressz a levegőbe metángázt, de csak olyan koncentrációt hogy a légy csak elkábuljon tőle, amikor ez megtörténik akkor szépen elkaphatod----persze ha te még élsz akkor.DDDD
2012. jan. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
köszi srácok :)
2012. jan. 24. 16:16
 17/18 anonim ***** válasza:
Miért csak a srácoktól köszönöd meg a válaszokat?
2012. jan. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
inkább élve vágd ketté,fogsz egy kést és élével a légy felé közelitesz ugy hogy a két szeme közt legyen a penge mivel a légy szemének a felépitése nem engedi ezt neki látni igy élve ketté tudod vágni bár nekem mindig olyan3-4 cm-nél elrepül de adig nem lehet fejleszteni kell a technologiát. :)
2012. febr. 17. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!