Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A legtöbb szőke hajúnak,...

A legtöbb szőke hajúnak, miért van sötét színű szemöldöke?

Figyelt kérdés

Nem az lenne logikus, ha szőke lenne az is? Ha az illető haja szőke, világos szín, a szemöldöke miért sötét?

pl. a vöröseknek általában vörös a szemöldökük is, a szőkéknek miért nem olyan színű a szemöldöke, mint a haja?


2012. febr. 7. 14:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Mert a legtöbb szőke hajú a hajával ellentétben a szemöldökét nem festi.
2012. febr. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
a természetes szőkékről beszélek...
2012. febr. 7. 14:43
 3/14 anonim ***** válasza:

A *******nek minden szőrzete mindenhol *****.

A szőkéknek is.

2012. febr. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de nekem is sötét a szemöldököm pedig nem festett a hajam...
2012. febr. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
a haj az más típusú szőrzet mint a szemöldök. Más tulajdonságai vannak, valszeg más gének kódolják. Persze biztos van átfedés. A szemöldök pl nem nő olyan hosszúra mint a haj, ha jól megfigyeled. A szőke szemöldök az nagyon ritka az embernél. A szőke haj az nem olyan ritka. Ennyi a történet.
2012. febr. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Hát igen... sok a festett szőke libus >< a világunkban és itt buknak bele: szemöldökükre nem gondolnak...

Sok ilyet láttam és gusztustalan.

Vannak ismerőseim akik eredeti szőkék és csak szólok: minden szőke rajtuk >.< (max: "ott" sötétebbek)

2012. febr. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
nehogy azt hidd, én természetes szőkékről beszéltem.
2012. febr. 26. 21:22
 8/14 anonim ***** válasza:
Én természetes szőke hajú vagyok, soha nem volt rajtam hajfesték, és nem csak a szemöldököm, még a szakállam is sötét. Ahogy mondtam korábban: ritka az, ha valakinek minden szőrzete szőke.
2012. febr. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Én természetesen vagyok szőke, de mostmár inkább sötétszőke-szőkésbarna, és utálom, de a szemöldököm is szőke:( kész rémálom, hiányzik az a bizonyos "keret" az arcomról XD hiába szedetem, ha nem is látszik!:D ráadásul a bőröm is nagyon világos. szóval, nagyon irigylek mindenkit akinek sötét szemöldöke van, becsüljétek meg mind!:DD
2012. febr. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Az semmi, nekem szőke haj mellé az egyik szemöldököm teljesen sötétbarna, a másikból viszont csak kb harmada sötétbarna, a többi szőke/fehér... Még ha olyan szőke lenne mint a hajam, de így... Meg hogy egy része ilyen másik olyan... De persze festetem sötétbarnára, csak hát sz*r mert állandóan festetni kell...


Neked is ez lenne a megoldás nem? Festesd be. Sokkal jobb ha festve van.

2012. febr. 27. 17:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!