Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Van itt gomba szakértő?

Van itt gomba szakértő?

Figyelt kérdés
Találtam egy furcsa valamit :D, szerintem gomba, de ilyen alakút még sosem láttam, olyasmi formája van, mint a Mézga Aladár űrhajójának. :) Ha valaki esetleg jártas a témában, akkor teszek fel róla képet.

2012. márc. 3. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen tegyél fel képet, mert biztos van, aki annak alapján tud megfelelö linket adni.
2012. márc. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mindjárt rakom fel a képet. Nem biztos, hogy gomba, csak úgy "porzik" a teteje, ha hozzányúlok, azért gondoltam. :)))
2012. márc. 3. 16:27
 3/7 A kérdező kommentje:
www.gopress.hu/kepek
2012. márc. 3. 16:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet esetleg valami taplóféle, ha gomba... de látatlanban meg nem tudnám mondani, mire gondolhatsz.
2012. márc. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Felraktam a képeket. Az első három "keménykalapos" az nem porzik, csak a negyedik, aminek olyan bolyhos a teteje. :)
2012. márc. 3. 16:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Á, már van kép, bocs, az előbb még nem volt. :)

Pöfeteg, méghozzá kinyílt csillaggomba, más néven csillagpöfeteg. Geastrum fibriatum néven a Google képkeresője sok jó találatot ad. Ez egy összeszáradt példány.

2012. márc. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De jó! :) Ment a kéz, köszi szépen a választ!!! Még nem volt szerencsém eddig ehhez a fura szerzeményhez. :))
2012. márc. 3. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!