Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi az az ammonium polyphosphat...

Mi az az ammonium polyphosphate és mire tudnám itthon felhasználni?

Figyelt kérdés
Nemrég találtam néhány zsákkal a régi fészerben, kissé már megkeményedett, de szét törik. Talán ha jól olvastam ki, vízben oldható, de mivel idegen nyelven sem találtam rajta leírást, hogy mire való, így gondoltam, hátha valaki találkozott már ezzel az anyaggal. Valamiféle tápanyag lehet, mint pl a pétisó ?

2012. ápr. 1. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
nem pétisó (az nitrát), de műtrágya. Hacsak nincs valami növényed, ami kifejezetten igényli a foszfát-tartalmú műtrágyázást, akkor sz'tem szabadulj meg tőle (élővízbe nem kerülhet, talajvizet szennyezi, sz'al ésszel!)
2012. ápr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha szétszórom a kertbe és beleszántják a földbe, az jót tenne a talajnak, mint a trágyázás, vagy ez attól erősebb és csak kiégetné majd a vetett növényt, mondjuk burgonyát ?
2012. ápr. 1. 17:55
 3/4 anonim válasza:
2012. ápr. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ma 14:59 Köszi a linket, de ezt én is megtaláltam, csak azt nem tudtam, mit kezdjek vele, de már megkaptam a választ, azért köszönöm!
2012. ápr. 2. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!