Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Egyetlen kokaincsík felszívása...

Egyetlen kokaincsík felszívása már okozhat rögtön kábítószerfüggőséget?

Figyelt kérdés
2012. máj. 13. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

Ne szívjál fel egy kokain csíkot sem, és akkor semmiképp sem okozhat...


Amúgy nem hogy függőséget, de akár instant halált is okozhat, ha nem olyan a szervezeted, vagy éppen az anyag minősége egy darab szar.


Nem kell hülyeségekkel kísérletezni. Én is "egyszer élünk" típus vagyok, szeretek kipróbálni dolgokat, de egyszer egy lány erre annyit mondott, hogy "próbáltad már fiúval?" ... szóval ennyit arról, hogy mindent ki kell próbálni.

2012. máj. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%

A testi függőség kialakulása időbe kerül, viszont lelki függőség kialakulhat már egyetlen alkalomtól is.


És a lelki függőséget nehezebb legyőzni. De ha neked ez kell, hajrá. A te életed, ott teszed tönkre, ahol csak akarod.

2012. máj. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
igen mert utána jön a második.....
2012. máj. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
Kedves kérdező, ha aljas módon a háttérben pontozgatsz le, akkor legalább annyi férfiasság legyen benned, hogy hozzá szólsz a válaszainkhoz, illetve megindoklod, hogy szerinted mi nem volt abban őszinte és hasznos válasz, amit legelsőként írtam??? Attól, még, hogy neked nem tetszik, AZ a válasz. Ezen nincs mit szépíteni! De ha amellett, hogy drogos is vagy, még hülye is, azzal nem tudunk mit csinálni! Jó estét.
2012. máj. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Te utolsó, nincs az az agyhalott drogos, aki ennyi hülyeséget összehord egy mondatban, mint te.


"ha aljas módon a háttérben pontozgatsz le"

Azt meg hogyan kell? Aljas módon? A háttérben? Mi van? Ha kedve volt lepontozni, hát lelke rajta, abban sem aljasság, sem "háttérmunka" nincs. Vagy előtte kérje ki az írásos engedélyedet?


" akkor legalább annyi férfiasság legyen benned,"

Ki mondta, hogy férfi? Lehet, hogy egy 15 éves lányka, lehet, hogy nagymamakorú asszony, ez az internet varázsa, bárki megkérdezheti ami érdekli, s ehhez nem szükséges felfednie magát.


"hogy hozzá szólsz a válaszainkhoz, illetve megindoklod, hogy szerinted mi nem volt abban őszinte és hasznos válasz, amit legelsőként írtam???"


Ez sem szükséges. Ez itt nem egy vitafórum, ez egy kérdezz-felelek oldal, nem kötelező választ adni, vagy megindokolni, hogy mit mennyire tart hasznosnak, a pontozás éppen azért van, hogy hosszas eszmecserék nélkül is világos legyen, mit gondolnak az általad leírtakról.


"Attól, még, hogy neked nem tetszik, AZ a válasz. Ezen nincs mit szépíteni!"


Attól még, hogy AZ a válasz, attól még bárkinek jogában áll lepontozni azt, ha nem tetszik neki. Továbbá felhívnám a figyelmedet, hogy egyetlen ember nem tud pontozni, minimum 3 pontozás után jelenik meg az átlagolt eredmény, tehát nem csak a kérdezőnek nem tetszett, sőt, lehet, hogy a kérdező volt az egyetlen, aki zöld mancsot nyomott, de másik két ember pirosat, így jött ki az eredményed.


" De ha amellett, hogy drogos is vagy, még hülye is, azzal nem tudunk mit csinálni! Jó estét."


Nocsak. Tehát valaki feltesz egy kérdést a kokainról, ami alapján nyilvánvaló, hogy soha életében nem próbálta még, de máris drogos az illető. És még hülye is, mert le mert pontozni téged. TÉGED! Aki pedig nem is drogos és nem is hülye...

2012. máj. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

NEM! A lelki függőség kialakulásához is kell idő, a kokain nem alakít ki testi függőséget. És én is ellene vagyok, nehogy valaki lehurrogjon, de ez így van.

Ennek ellenére igen veszélyes szer, ráadásul rámegy a használók gatyája is mert drága.

2012. júl. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, a cigitől se függ a legtöbb ember (kérdezd csak meg a dohányosokat) csak éppen unalmukban rágyújtanak.


Lelki függőség az első alkalommal is kialakulhat. A testi az, amihez idő kell, de azt könnyebb legyőzni. A lelki függőség az, amikor attól AKAROD jólérezni magad. A testi pedig az, amikor már fizikai tüneteket produkálsz, ha nem jutsz hozzá az adott anyaghoz. A dohányzás általában "csak" lelki függőséget alakít ki (bár nikotin függőség létezik, de az "viszonylag" ritka.) Míg a kokain és hasonló kábítószerek lelki függőséget nagyon gyorsan, de testi függőséget is kialakítanak pár használat után is.

2012. júl. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Makifej professzor válasza:
Nem lehet egy szippantással rászokni és ez 100% mivel tapasztalat...Aki meg nem ért hozzá duguljon el!
2012. nov. 21. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Kedves Makifej professzor!

Úgy látszik Te vagy az, aki nem ért hozzá, mert igenis rá lehet szokni akár egyetlen csíktól is. Az igaz, hogy fizikai függőséget nem okoz, de pszichéset már annál inkább. A lelked akarja már de a tested még nem,a tested csak többszöri használat után kívánja. A pszichés függőséget pedig embere válogatja.Ki hogyan reagál, nem lehet tudni, Te lehet éppen nem kívántad az első után, viszont én speciel lelkileg baromira akartam,vágytam rá,a lelkem eladtam volna csak még egyszer érezzem azt,amit. De nem tettem,szép volt, jó volt egyszer,nem többször. (Szégyenemre nem érzek magamban annyi lelkierőt,hogy még egyszer csináljam mert ismerem már magam annyira, hogy nem tudnék leállni.) Viszont mások körülöttem nem bírták megállni, pedig ők is csak egyszer mondtak igent arra,amire nem kellett volna...

2012. dec. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!