Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Szerintetek ez a növény...

Szerintetek ez a növény melyik trópusi/mediterrán növény, vagy melyik mediterrán/trópusi növényre emlékeztet?

Figyelt kérdés

Pálma nem lehet,mert annak lefelé állnak a levelei.A papayához meg szerintem nem hasonlít,mert annak is lefelé állnak a levelei.

[link]


Közelebbi kép:

[link]



#növény-virág-trópusi-mediterrán-hasonlít-ugyanaz-az-pálmafa-papaya
2012. jún. 12. 15:04
 1/5 A kérdező kommentje:

kepfeltoltes.hu/view/120612/PC020459_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Itt az első link újra,mert valamiért nem mindig jeleníti meg az oldal.

2012. jún. 12. 15:08
 2/5 anonim ***** válasza:

Ilyen növény nincs, még leginkább egy dracaenára emlékeztet a rajz.

De azt nem értem, hogy mit akrsza, hogy eg pálmának meg papayanak lefelé állnak a levelei...


Itt egy rakás kép pálmákról, nem állnak lefelé a levelek:

[link]


Itt meg a papayaról képek:

[link]

2012. jún. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Úgy értettem azt,hogy lefelé,hogy nem függőlegesen állnak,hanem inkább oldalra és egy kicsit lefelé dőlnek.Persze sokféle pálmafaj van,de én a tipikusra gondoltam:

[link]


De köszi a választ :)

2012. jún. 12. 16:35
 4/5 anonim válasza:

A húgom szerint cédrus... :)

Amúgy jól mutat a rajzom :D

2012. jún. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A cédrus olyan ¸¸lépcsőzetes˝ felépítésű fa,nem hiszem,hogy cédrus.Na mindegy,akkor is emlékeztet egy trópusi fára.Ha egyszer megtalálom,majd megírom neked facebookon,vagy majd a suliban,ha a héten eszembe jut.
2012. jún. 12. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!