Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Lesz világvége? (folyt lent)

Lesz világvége? (folyt lent)

Figyelt kérdés
December 21.én? :(
2012. jún. 24. 22:24
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
Kedves 19. válaszoló. Meg szeretnélek nyugtatni, nem fognak sem az Amcsik sem az Afgánok, sem senki atomot löni senkire. Ez nincs benne a Teremtö szándékában, minthogy az sem, hogy dec 21.-én világ vége várható.Azért amit eltervezett, nem gondoltad, hogy mindent megenged, hogy beleronditsanak holmi emberek a szándéka megvalósulásába. nem fogja megengedni hogy a földnek bármi baja essen. ha engedte volna hidd el már megnyomták volna azt a bizonyos gombot. ugy hogy inkább figyeljünk az eredeti tervre.kata
2012. jún. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Elég csak egyetlen egy ember, aki elég hatalmas, és elég őrült ahhoz, hogy atomot dobasson le valahova. És ha már egy valaki képes erre, akkor mások már csak azért sem fognak meghunyázkodni. Egyetlenegy ember, káoszt képest teremteni a Földön. Csak remélni tudom, hogy akik elég hatalmasak, azok tudják, hogy atommal "szórakozni", fenyegetőzni, nem játék, és az egész Föld kipusztulhat vagy megsemmisülhet. Ennek ellenére egy másodpercig se hiszem, hogy egy ilyen esemény idén dec. 21-én lenne.

Ez a világvége jóslat is olyan mint a többi hátszázezer amit már évszázadok óta jósolgatnak, csak valamiért sosem válik be...A mostani világvége gondolat is csak azért született, mert ilyen-olyan dolgokat összefüggésbe hoztak, és ahogy értelmezik ezeket a dolgokat, egyszerűbb egy világvégét kihozni ezekből, mert miért ne? :)

Ezek a dolgok ráadásul olyanok, mint a Nostradamus négysoros jóslatok, bárhogyan tudod azt értelmezni...

2012. jún. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
Mennyire nem érthetö ami leirásra kerül. Miért nem biztok abban amit elöre megmondott az élet forrása. Sosem engedte, s ezek után sem fogja megengedni, hogy elpusztitsák a keze munkáját. A Jelenések azt irja "ELJÖTT A TE HARAGOD, HOGY .....ELPUSZTITSD AZOKAT, AKIK A FÖLDET PUSZTITJÁK.(JEL,11:18 végefelé)Nehogy már, nem azért dolgozott rajta, hogy akármilyen hangyák tönkre tegyék a művét!!!!
2012. jún. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

23-as:


kar hogy abbol a konyvbol kimaradt a datum...


egyebkent az hogy meg idaig nem nyomta meg senki a gombot, nem jelenti azt hogy ezutan sem fogja senki...., csak az kell hogy meg tovabb nojenek az ellentetek a vilagban


ja es mi az eredeti terv?

2012. jún. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:

Válasz: AZ IGAZAK ÖRÖKLIK A FÖLDET, ÉS GYÖNYÖRKÖDNEK NAGY BÉKESSÉGBEN.

Ha megengedné hogy holmi emberek itt ugy robbantgassanak hogy az a föld végét jelentené,akkor a mondatnak nincs értelme. Valakik öröklik a földet. robbanáskor nem lesz örökség. Ez az eredeti terv, ebbe nem tud senki beleronditani, az ember igen messze áll az alkotojátol.

2012. jún. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:

Olyan, hogy világvége, a szó szoros értelmében nem lesz (tehát nem kell tartani azoktól a jelenségektől, amiket a filmekben látunk). Mindenesetre a világot az emberiség igyekszik elpusztítani, ha nem is szánt szándékkal - ezzel pedig önmagában is kárt tesz. Gondoljunk csak a gyárakra, amik széndioxidot bocsátanak a levegőbe, az autók kipufogófüstjére, a dohányra. Nagy mértékben károsítják a levegőt. Én ha tehetem gyalog vagy bringával szeretek közlekedni, de olykor muszáj igénybe vennem a buszt meg a villamost.. (féltem a biciklimet, kórházba nem vihetem be, az iskolám környéke meg nem elég jó környék..) Levegőszennyezés. Ez az egyik probléma tehát. Ártalmas az emberre is.. (egyre több rákos beteg van, mind a cigifüsttől, mind egyéb más tényezőtől..Egyébként nem csak rákos betegekből van sok, de az ortopédia is mindig tömve van, a szemészet, a fogorvosi rendelők, számtalan beteg vár műtétekre, de a kórházaknak nincs pénze, az EU-s támogatásra meg sokat kell várni..) Vízhiány. Forróság van most is, nem esik az eső - a források kútjai üresek, épphogy csordogál egy kis víz. A Balaton vize szintén apad. Afrikai országokban, sivatagos területeknél alig vagy egyáltalán nincs édesvíz, ha van, mérgező... sok helyen, Törökországban nem ajánlják a csapvíz fogyasztását se.. Nemsokára elfogunk jutni oda, hogy a tengerek, óceánok sós vizét kell majd desztillálni, drága lesz, de lesz. A Nap egyre forróbb lesz, a sugarak áthatolnak az ózonrétegen, az ózonréteg "kilyukad", sem emberi lény, sem állati lény nem bírná ki azt a hőséget. Ez csak egy-két lehetséges probléma az emberiség végső pusztulását illető kérdésre, spekulációk. Természeti katasztrófák szintén szóba jöhetnek (vulkánkitörések, földrengések, árvíz stb.. de ilyenek mindig is voltak..) Nem mondhatjuk, hogy ez egy olyan világvége, ami egyik napról a másikra bekövetkezik, módszeresen a többséget mi idézzük elő. Tudatosan teszünk kárt bolygónkban, ahelyett, hogy jobbá, otthonosabbá tennénk. Tán nem ártana egy-két nagyobb csapás, hogy az emberek környezettudatosabban éljenek, rájöjjenek egyedüliek, a tudásukat jóra használhatnák fel - de szó szerinti világvége NEM lesz. Nem fog becsapódni egy aszteroida (arról nem beszélve, hogy a NASA előre értesítene mindenkit jó félévvel) és csészealjakkal sem fogunk találkozni, nem azt mondom egyedül vagyunk az univerzumban, de nem most és nem ma, nem dec 21én fognak támadni. Én akkor a karácsonyra fogok készülődni, nem a világvégére.. ami nem lesz..:DD

18/N

2012. júl. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 valaki234 ***** válasza:

A maják naptára 2012-ben véget ér, és ezért azt hiszik, hogy világvége lesz.

EMBEREK! A MI NAPTÁRUNK MINDEN ÉVBEN VÉGET ÉR!

2012. júl. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!