Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Vastag szemöldökű párnak...

Vastag szemöldökű párnak vastag szemöldökű gyereke lesz?

Figyelt kérdés
2012. jún. 29. 00:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen. Jó nektek, hogy ez a legnagyobb problémátok, hogy a GYEREKETEK SZEMÖLDÖKE VASTAGABB.
2012. jún. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincs ilyen problémám, csak valahogy beugrott a kérdés. Amúgy 100% ? Pl ha az egyik nagyszülőnek normális/ vékony akkor is?
2012. jún. 29. 00:55
 3/8 anonim válasza:
Ismerősök, barátok közt szétnézek én azt látom hogy a gyerek általában valamelyik nagyszülőre hasonlít leginkább. Nekem vastag a szemöldököm, szüleimnek nem, nagyszüleimnek nem tudom milyen volt, azt sose figyeltem:P
2012. jún. 29. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Max hasonlít majd Fernando Alonso-ra. Őt sem lehet látni a szemöldöke mögött.

Ha mind2 félnek vastag a szemöldöke, akkor nagy az esély rá h neki is az lesz. Természetesen ez nem 100%, mert a gének néha furcsa dolgokra képesek. Pl a mi családunkban minden férfi..h is mondjam..elég szőrös. Én 26 vagyok, de 3 szőrszál van a hátamon, a kezemen is olyan halvány a szőr h nem is látszik, és kevés is van. Persze ez kicsit más, mert a nők azért nem szőrösek nálunk:)

Összefoglalva igen, nagy valószínűséggel az lesz neki is, de van rá azért esély h egy tök normális, szép szemöldöke lesz.

2012. jún. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Donatellácskának sem vastag.
2012. jún. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szulfát ***** válasza:

Tulajdonképpen lehetetlen erre a kérdésre kielégítő és biztos választ adni,ezért a legjobb válasz az hogy:LEHET.

Ez is csak attól függ,mint minden más tulajdonsága a gyereknek:hogy a DNS reprodukciója az osztódás alatt hogyan mutálódik.Igen,lehet hogy olyan lesz,de ugyanennyi eséllyel másmilyen is lehet.

2012. jún. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem biztos, mert pl szüleim mindketten barna hajúak és szeműek, én pedig szőke kék szemű lettem, viszont mindkét nagypapám szőke volt kék szemekkel...
2012. jún. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Maradjunk inkább annál, hogy egyikőtök sem ért hozzá. Ezt egy genetikus meg tudná mondani, hogy hány gén játszik szerepet ennek a tulajdonságnak az öröklődésében, milyen kölcsönhatásban vannak ezek a gének, és akkor is hány % eséllyel lesz ilyen-olyan a szemöldököd... Bonyolult, és semmi köze a szemszínekhez :)
2012. júl. 6. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!