Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Angliában sokat esik az eső?...

Angliában sokat esik az eső? Jobb az idő? Kellemesebb a hőmérséklet?

Figyelt kérdés
Már csak azért is, mert nagyon szeretem az esőt :)

2012. júl. 10. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. júl. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

Nézzük csak .Júniusban végig esett. Július 10-e van a múlt szerda kivételével minden nap esett. Így a válasz: Igen,sokat esik az eső. Az eső minden lehetséges variációját megismered. Elég kellemes tud lenni az eső ha nincs hideg,és nem zápor van. De a napi 10-15 fokoknál még az eső sem kellemes. Jelenleg is 14 fok van,és hol esik hol nem. Az idő nem jobb mint otthon. Nincsen meleg sosem, ha mégis akkor csak pár napig van 20-25 fok (az is hétköznap amikor dolgozol)

Bár nincs kánikula,de egyáltalán nem kellemes az az időjárás amikor képtelen vagy hozzáigazodni. Reggel pulcsiban,hosszú nadrágban mész el,mert hideg van és szakad az eső. Majd 2 óra eső után kisüt a nap, már már pólóban lennél amikor hirtelen megint esik. Szinte percenként tud változni az időjárás. Az aki megérzi az időváltozást,aki migrénes az Angliában igencsak szenved az időjárástól.


Megjegyzem,míg otthon éltem,én is szerettem az esőt..De ma már nem. Ma ha több napig esik folyamatosan még sírógörcsöt is kapok.

2012. júl. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :))
2012. júl. 10. 13:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez a 3. hetem Bournemouthban, es alig volt olyan nap, hogy nem esett volna.

Ma meg nem tudom mi van, hol elkezd esni 10 percre, hol abbahagyja, bar haza sem vagyok a 40 fokba..

2012. júl. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szergej Karaljov ***** válasza:
2012. júl. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!