Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ha el kéne hagynotok 24 órán...

Ha el kéne hagynotok 24 órán belül a lakhelyeteket valami katasztrófa miatt mit vinnétek magatokkal?

Figyelt kérdés

Mik azok amit biztos nem hagynátok otthon?

És hogy csinálnátok ezt az egészet?

Van erre alternatívátok vagy ötletetek?



2012. júl. 26. 16:01
1 2
 11/17 anonim válasza:

Ez a 24 óra elég sok, meg ha piff puff dirr durr van, akkor nem 24 órád van, vagy tévedek?

Hát én a hátizsákos túráimon megtanultam jól pakolni, és azt is hogy amit a civilizációban használok, annak egy nagy része felesleges kacat a természetben. De persze nem mindegy, hogy milyen helyre megy az ember, mert ettől fog függni, hogy mit vinnék magammal.

Vinnék: a legkényelmesebb cipőmet, mert lehet, hogy sokat kell gyalogolni, ha már nem látják el benzinnel és gázolajjal az országot, vinnék egy csomó férfi ruhát, meg álbajuszt, hogy titkoljam, nő vagyok, kést, önvédelemnek, vizet, kaját, amennyi fér, és amennyit elbírok, és a sok kedvenc közül az egyiket, ami majd felvidít. Persze nem egyedül mennék. És útközben összeguberálnék még pár hasznos dolgot. :)

2012. júl. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Utolsó: de ha rájönnének, hogy mégis nő vagy, nem fognának gyanút, hogy rosszban sántikálsz? (utolsó előtti)
2012. júl. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Amúgy ez a fogamzásgátló szerintem jó ötlet lehet nőknek megerőszakolás esetére.
2012. júl. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Ha ők azt feltételeznék, hogy én rosszban sántikálok, akkor lépéselőnyben vagyok, mert ezt kihasználhatom. Azt gondolják, van valamim, vagy tudok valamit, és gyorsan ki is találnék persze ilyet.
2012. júl. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Úristen de hülyék vagytok! XD

No comment.

2012. júl. 28. 11:48
 16/17 anonim válasza:
kotont
2012. szept. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

kaját,a legfontosabb állataimat,egy táskát,egy jó ruhát,

telefonjaimat teljesen feltöltve,egy baseball ütőt ha verekedni kell,okmányokat,az összes pénzt ami van,egy-egy képet a szeretteimről,hát ennyi :D

2013. febr. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!