Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » New York vagy Miami?

New York vagy Miami?

Figyelt kérdés

2012. júl. 29. 09:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2012. júl. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hogy szerinted New York vagy Miami a jobb hely? - általánosságban -
2012. júl. 29. 09:54
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát a Madagaszkárban a zebra Miami-ba akart menni New York-ból, úgyhogy lehet, hogy az valamivel jobb hely.
2012. júl. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez nem igazán illik a tudomány kategóriába. Kinek melyik a szimpatikus. Szerintem mindkettő szörnyű, Miamiben meleg van, NY meg csak simán túl New York. Én inkább Chicago és Boston párti vagyok.
2012. júl. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyébként ha tényszerűek akarunk lenni, akkor a kettő közül NY. Igaz drágább a megélhetés, de a fizetések is magasabbak.
2012. júl. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de szerinted miért inkább NY?
2012. júl. 29. 18:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Mondtam, drágább a megélhetés, de a fizetések is magasabbak. (Illetve én nem bírnám miami klímáját, de ez csak mellékes.)
2012. júl. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Télen Miami, nyáron New York.
2012. júl. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Sokat járok az Usaba es megkell mondanom h new york egy ki*****tt sz*r hely. Miami viszont nagyon hangulatos és szép (nagyrész, persze van ghetto is akárcsak budapesten és mindenhol) ha engrm kérdezel, Los Angeles, Philadelphia, Milwaukee, Miami, Washington DC. Amit nem ajánlok: new york, boston, tampa, san diego
2012. aug. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!