Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ismeretterjesztő film címe...

Ismeretterjesztő film címe kellene. Ki ismeri?

Figyelt kérdés

Üdvöletem!


Nos van egy olyan gondom, hogy hónapok óta a fejemben motoszkál egy "természetfilm" vagy ismeretterjesztő film, afféle tudományos elképzelésekenn alapuló, javarészt számítógépes animációt tartalmazó kisfilm.


Nem tudom pontosan, hogy a National Geographic Chanelen vagy a Discoveryn láttam-e... Kb 7-8 éve lehetett.


Tartalma:


A távoli jövőben a bolygónkon már nem élnek emberek, ugyanis elköltöztek. De kíváncsi lettek, mi történt az anyabolygón, szóval visszaküldenek egy szondát, hogy videofelvételeket készítsenek a tovább fejlődött világról. És amire emlékszem az hiányos, de olyan dolgok vannak benne, hogy egyes fajok hova fejlődtek. PL a fürjek ilyen földtúró, vakond féle bizbaszokká váltak, meg voltak benne majomféle lények, akiknek eléggé emberi arcuk lett. Ja és óriás madár is volt benne, olyasmi mint ami a negyedidőszak elején volt. Szal nem strucc, hanem ilyen transformerré nőtt dodó szerű akármi, aminek a fejér felállt a toll.


Na ennyire emlékszem, hálát lennék ha valaki tudná melyik film ez, mi a címe, mert már hónapok óta a fejemben van és bosszant, hogy sehogy se tudom megtalálni, bárhogyan is keressem. De úgy megnézném már :D



2012. aug. 18. 22:36
 1/7 A kérdező kommentje:

Ja és bocs a helyesírásért meg a ragozási bakikért, csak iszonyat jó buli volt és azt se tudom, hogy volt erőm végre feltenni a kérdést. Pár hete is akartam, csak sose jutottam el ide.


Ja és aki tud hasonló témájú filmről, nyugodtan leírhatja a címet, mert minden ilyen jellegű dolog érdekel.

2012. aug. 18. 22:39
 2/7 anonim ***** válasza:
2012. aug. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt hiszem megvan. a "A vad jövő" című sorozatot keresem én. De nem tudom letölteni sehonnan. Kerestem már mindenütt. Találtam egy torrentet, nagyon lassan jön, esetleg nem tudna valaki feliratot linkelni? (vagy magyar nyelvű változatot?)
2012. aug. 19. 00:41
 4/7 anonim ***** válasza:

Az YouTube linken található filmet keresed?

Én a Firefox böngészőt használom, annak van beépített DownLoad funkciója, így az ilyen filmeket pillanatok alatt le tudom tölteni. Megnéztem, valamivel több mint 400MB nagyságú a linken található film és angol nyelvű.

2012. aug. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem nem azt keresem.


Ezt keresem: [link]


És sehol nem találom. Angolul csak szavakat értek, még most tanulom. Az első évadhoz van feliratom. De letölteni nem tudom sehonnan. Egyszerűen nincsen fent még a nagy torrent oldalakon se.


Szétmorzsolom az íróasztalom -.-

Gondolkodtam azon, hogy megveszem a dvd-t. De még az sincsen fent sehol se, hogy megrendeljem. Fffúú...

2012. aug. 19. 21:09
 6/7 anonim ***** válasza:
A YouTube-on sok részt megtalálsz, de mind angol nyelvű.
2012. aug. 20. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nnnyááááháááháááááá :'(

De olyan bosszantó... Már megjelent szinkronosan, miért nincs fent sehol? Minden más fent van, csak ez nincs... Vagy akkor lehetne megvenni. De neeeem nem lehet! Még egy angol nyelvű, de feliratos verziót is elfogadnék. De .. fúú

2012. aug. 20. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!