Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Szeritetek mekkora pánik lesz...

Szeritetek mekkora pánik lesz dec.21 előtti napokban a világvége miatt és hol lesz a legnagyobb pánik?

Figyelt kérdés
2012. aug. 19. 11:37
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Amerikába, mert ott él a legtöbb hülye, aki hisz az ilyenekbe.
2012. aug. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem lesznek csoportok, akik erre építenek, és elkezdnek fosztogatni stb. Hiszen gondoljunk csak bele, ha pár ember úgy gondolja, hogy világvége lesz, és mindent szabad, akkor elkezdenek fosztogatni az utcán erőszakoskodni stb, ez után már nem kell sok ahhoz, hogy azok is csatlakozzanak, akik ugyan nem hisznek benne, de a fosztogatást remek karácsony előtti programnak tartják. Tovább gondolva pedig nagy valószínűséggel már vannak olyanok akiknek konkrét célpontjuk is van, ha esetleg meghaljak a tv-ben, hogy xy városban 100 ember az utcán kukákat gyújtogat. Londonban is ez ment csak ott spontán alakult ki az egész. Helyszínnek én magyar országon inkább kis vidéki városokat tudom elképzelni, ahol rendkívül kevés a rendőr, és a felkészültségük a gyorshajtás, és a biztonsági öv nélküli vezetés büntetésében ki is merül. Az USA-ban viszont a nagyvárosok azok amik veszélyben vannak, hiszen szabad a fegyver viselés, nagyobb csoportok könnyen összetudnak verődni, és a csábító elektronikai cikkek ott vannak minden sarkon, a kis városokban pedig azért nem lesz semmi, mert ott nagyobb az összetartás, hiszen mindenki mindenkit ismer köztük az eladókat is, ez pedig a nagyvárosokban nem annyira jellemző.
2012. aug. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

Csak azok fognak hisztizni, aki elhiszi hogy különb nap lesz mint dec. 20.

Én csak az éjfélt várom, hogy itt a gyk-n széttrollkodjam az ezotéria topicot :)

2012. aug. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hú ezen nagyon elcsúsztam "magyar országon" Magyarországon akarom mondani.
2012. aug. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%

#2 És a nagy zavargásokban másoknak tényleg úgy tűnhet, hogy "eljött a világ vége".


Mint amikor a gép megjósolja a tőzsde összeomlását. A kereskedelem megzavarodik, mindenki időben ki akar szállni, és összeomlik a tőzsde.


Azért ez csak nem lesz ilyen komoly. Nem tudom, mennyien vannak, akik ezt komolyan elhiszik, de remélem, elég kevesen.

2012. aug. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én félek ettől a naptól. Na, nem a világvége miatt, hanem a sok idióta miatt.

Azt gondolván, hogy utolsó napjuk ebben az életben, kirabolják a bankokat, lövöldöznek, meg mit tudom én. Sok marhaságra képes az ember, és szerintem lesz pánik.

Bár szerintem Amerikában, ahol nagyon hangja van ennek az egésznek.

2012. aug. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egyébként megfigyelhető, hogy a közmédiában a világvégéket sosem reklámozzák, max utólag, hiszen hiába jelentik ki, hogy ez csak egy teória, és a bekövetkezésének esélye konvergál a nullára, mégis félnek attól, hogy a lakosság fosztogatásba kezd. Nem is ok nélkül lásd 92' Los Angeles, 11' London. Ahhoz, hogy ezeket a viszonylag kis területen tomboló zavargásokat eltudják fojtani, az ország több területéről kellet a rendvédelmi erőket elvonni, ebből következik, hogy egy egész országot eluraló pánik hangulat, és annak következményei, a jelenleg etikus módszerekkel kezelhetetlenek, aminek végeredménye az lenne, hogy a rend fenntartása érdekében bevethetnének bármit az erőszak megfékezésére.
2012. aug. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hatalmas pánik lesz, én is csak akkor kezdem megvenni az ajándékokat az egész családnak. :D
2012. aug. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

"Én csak az éjfélt várom, hogy itt a gyk-n széttrollkodjam az ezotéria topicot"


Ezzel én is így vagyok :))

2012. aug. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
biztosan több lesz az öngyilkosság mint egy átlag napot
2012. aug. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!