Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Elhiszitek hogy sárkány még...

Elhiszitek hogy sárkány még élt mikor emberek voltak? Láttam erről egy filmet is, vannak bizonyítékok és magyarázatok is stb.

Figyelt kérdés

2012. aug. 31. 01:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Te, én láttam egy filmet, amiben egy beszélő kisegeret örökbefogadott egy házaspár, majd a kisegérre szintén beszélő macskák vadásztak. Szerinted igaz?
2012. aug. 31. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Te valamit eltévesztettél: ez itt nem a meserovat.


Amúgy miféle sárkány?

Mert én is láttam olyan filmet, ahol tényleg életszerű sárkány volt. Arról még én is elhiszem, hogy tudna repülni: mert nem egy mászkáló állatról mintázták, hanem egy repülő őshüllő alapján (csak persze kicsit áttervezve).

Még azt is elmagyarázták, hogyan tud tüzet okádni...

2012. aug. 31. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sárkányok nem voltak soha repülő őshüllők igen mert a madarak azokból fejlődtek ki ha kezedbe veszel egy tyúkocskát sok testrész van rajta amik az őshüllőktől maradtak meg.Az ember ősei között pld vízi állatok voltak hisz az ember ujjai között úszóhártya maradvány van.
2012. aug. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, ma is vannak olyan lények, amit te sárkánynak vélsz. Tüzet ugyan nem okádnak, váraik sincsenek, se gonosz, se süsü változatai nincsenek, de formára talán kicsit hasonlítanak. Néhány, az őskorból máig fennmaradt gyíkfajtáról van szó.
2012. aug. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kössz a válaszokat, de én kajak láttam ilyen tudományos filmet, elmagyarázták hogy okádott tüzet, meg hogyan élte túl stb
2012. szept. 3. 00:31
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt a filmet én is láttam, tök részletesen leírták, hogy hogy okádott, hogy hogy emelkedett a levegőbe, sőt a hegyekben találtak is megfagyott múmiákat anyját és lányát.

Betettek a múzeumba, jó film volt, de utána ahogy visszanéztem az újságba, hogy talán angol fantasztikus. Az egész tényleg úgy volt beállítva mint valami dokumentumfilm, vagy valami ismeretterjesztő. Nagy csalódás volt, de ettől függetlenül még létezhettek/létezhetnek.

2013. jún. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tom Benko ***** válasza:
Az egy áldoku film volt, igazi célja a természettudományos megismerés folyamatának bemutatása lett volna, de nem sikerült 100%-ig. Ettől függetlenül érdekes volt.
2013. dec. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!