Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Miért van az hogy egy indiai...

Miért van az hogy egy indiai albínó jobban hasonlít az európaiakra mint egy afrikai? Mi lenne ha feltalálnának valami szert amivel ki lehetne fehéríteni őket?

Figyelt kérdés

2012. szept. 4. 23:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert az afrikaiaknak többmindenben eltérő az arcszerkezetük, mint az indiaiaknak.

Elvileg az árja európaiak is indiából jöttek, biztos voltak keveredések és ezért hasonlít sok indiai az európaiakra.

Szerintem ne fehérítsék őket.

Aki más bőrszínű, az maradjon is az.(az Iron Skyban is tök furán nézett ki a fekacsávó, amikor kifehérítették, nem az ihlette a kérdést véletlenül?)

2012. szept. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem láttam magát a filmet csak náci tervekről olvastam a neten és volt ilyen is.. kicsit rémisztő miket terveztek am..
2012. szept. 4. 23:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert az europai nepek{koztuk Magyarorszag ciganyai} is es az indiaiak is az europid rasszba tartoznak. Van europid, negrid, ausztraloid es mongolid rassz. Az afrikai negerek a negridbe, az arabok szinten az europidba tartoznak.
2012. szept. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!