Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Most kezdetem a,7. ik osztály...

Most kezdetem a,7. ik osztály és ma volt pont az első földrajz órám (És már előre tudom nem fogom érteni) Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Minden órára szoktam készülni meg minden.De a földrajz nem az erősségem pl a vak térkép sem.Nem is értem nem tudok a térképen tájékozódni ilyenkor mit tegyek ? Nem akarok megbukni hisz mindjárt vége az sulinak (hamar repül az idő)

Szeretnék valakit megkérni hogy ebbe az éve tudnak nekem segíteni pl: házi feladatokból? Vagy valaki ide adná az ilyen földrajz kitöltött munka füzetét? ( [link] ilyenre lenne szükségem)

Várom a válaszotokat. (Meghálálnám valakinek) Ha valaki benne van az irjon komentet



2012. szept. 7. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen rendszerben tanulsz, de akkor életed első földrajz órája...így kell érteni?

Ne aggódj, a földrajz a legkönnyebb tantárgyak közé tartozik. Ha bebeszéled magadnak, h nem fogod érteni, akkor úgy is lesz. Inkább vedd fel a kesztyűt, és próbáld megérteni a dolgokat...ha nagyon nem megy, akkor marad a magolás. A vak térkép nem nehéz, próbáld ki csak, rajzolj körbe egy bármilyne térképet, és találj ki magadnak bármilyen feladatot, h mondjuk be kell jelölj egy várost, vagy megnevezni egy folyót, vagy melyik országnak mi a fővárosa...csak úgy magadnak, mintha te lennél a tanár...így nincs tétje, aztán meglátod, h nem is olyan nehéz, könnyen megjegyezhető, olyan, mint egy memóriajáték. :)

2012. szept. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ de ha van valami nehészség és nem értem akkor irhatok privi segitel?
2012. szept. 7. 19:53
 3/5 anonim válasza:
én szívesen segítek neked a tanulásban, földrajz szakos vagyok! a házidat nem fogom megcsinálni, de ha bármi kérdésed van, akkor írj nyugodtan!
2012. szept. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia!

Olvastam, hogy földrajz szakos vagy. Én tavasszal teszek előrehozott érettségit földrajzból. Nem a kedvenc tantárgyam, de ezt választottam. Állítólag 4 könyvből kell tanulni rá 7-8-9-10.es tankönyvek.

Szerinted hogy készüljek rá?

2012. szept. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Helló!


Én imádom a földrajzot csak sajnos már nem tanulom ettől az évtől. Szerintem is az egyik legkönnyebb tantárgyak közé tartozik, de lehet csak azért vélekedek így, mert szerettem nagyon.

Én is segítek nyugodtan bármiben, ha van valami problémád.

Írj nyugodtan!

2012. szept. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!