Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Giganotosaurus VS. T-rex (? )

Giganotosaurus VS. T-rex (? )

Figyelt kérdés
Indokot is ha lehet!

2012. okt. 19. 18:10
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
Atyrannosaurus fogazata arra utal, hogy általában dögöket evett, és ha nem talált, akkor vadászott, a Giganotosaurus fogazata pedig arra, hogy általában vadászott, de ha talált egy dögöt abból is evett. És a méret sokat számít.
2013. máj. 10. 18:58
 22/39 A kérdező kommentje:
Én nem akarom ráerőszakolni senkire az én kedvenc dinómat, csak amit olvasok az alapján tényeket szűrök le.
2013. máj. 10. 19:05
 23/39 anonim válasza:
Miért pont a giganotosaurus vadászott volna többet? annak kéne inkább amelyik jobban értett ehez. az pedig a T-Rex mivel hogy a fogai csakugyan nagyobbak voltak és élesebbek, meg neki volt a legerősebb harapása. ha a t-rex dögevő lett volna akkor neki kellet volna a giganotosaurus fogsora meg a harapása. mert az most elég lenne arra a döghúsra ami úgy omlik hogy a gyenge harapással is lejön. de a t-rex harapása direkt arra van hogy öljön meg csontokat aprítson az erős állkapcsával
2013. máj. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim válasza:
A méret nem számít mindig. pl a t-rex leteperi a spinosaurust pedig a spinó nagyobb. a spinót ugyanúgy leteperi a triceratops is. meg amúgy az apatosaurus nagyobb mint a t-rex de a t-rex végez vele simán.
2013. máj. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
Mert például a foltos hiénának is erősebb a harapása mint az oroszlánnak, pedig általában dögöket eszik.
2013. máj. 11. 19:06
 26/39 anonim válasza:
Hátha ez igaz akkor elhihető. de a foga is nagyobb?élesebb? mert a t-rex foga élesebb és nagyobb a gigáénál. de a t-rex néha evett dögött inkább láttam ahogy a triceratopsokra vadásztak általában (valamikor egyedül is)
2013. máj. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
Akkor miért találtak a T-rex hasában csontszzilánkokat?
2013. máj. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim válasza:
Milyen csontszilánkokat? hát a csontot átalában lenyelte de valamikor kiköpte. A T-Rex-et a hús érdekelte
2013. máj. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Ezzel arra akartam utalni, hogy olyan erős a harapása, hogy evés közben a csontokat is összeroppantotta.
2013. máj. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim válasza:
Ja ez igaz :)
2013. máj. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!