Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Carcharodontosaurus VS....

Carcharodontosaurus VS. Spinosaurus (? )

Figyelt kérdés
Indokot is ha lehet!

2012. okt. 28. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem a spinoszaurusz álkapcsa gyenge lehetet mert hoszukás. ugyhogy nem biztot hogy az győzne hiába nagyobb. -nekem gyanus hogy az utobbi napokban megszaporodtak az ilyen dino-dino ellen kérdések . szerintem te tedted fel az őszeset!! más már azt kérdezné hány éves vagy?!
2012. okt. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a Spinosaurus, és néhány nemrégiben végzett vizsgálat alapján kettejük közül a Spinosaurus rendelkezett erősebb és tömörebb állkapocsal. Kb 2t volt a harapóereje.

A Carcharodontosaurus mivel eleve egy hústépő ragadozóról van szó, nem volt valami erős állkapcsa.

Úgyhogy szerintem a spinó nyerne erősebb állkapocs, hosszobb izmosabb karok, és valamivel nagyobb testmérete miatt.

2012. nov. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!