Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ki mit tud Minnesotáról?

Ki mit tud Minnesotáról?

Figyelt kérdés
LÉCCCIII ÍRJATOKKKKKK ?

2012. okt. 30. 15:23
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
nekem mindegy hogy mi csak kell róla infó és senki ne nézzen hülyének tudom hogy kell a google-t használni de nem ad ki semmi olyat ami jó lenne
2012. nov. 1. 18:27
 12/12 2xSü ***** válasza:

El is olvastad, amit írtunk?


[link]

Első – nem a tizedik, nem a harmadik, hanem az első – találat: [link]


Ez Minnesota állam. Kiderül többek között, hogy fővárosa Saint Paul, legnagyobb városa Minneapolis, a 32. állam volt, aki csatlakozott az USA-hoz 1858. május 11-én, hogy a 2010-es népszámlálás szerint 5 303 925 fő lakik ott, stb… Tehát a „nem ad ki semmi olyat, ami jó lenne” kijelentés nem állja meg a helyét. Első találatra kiad egy olyan oldalt, amin minden főbb információ ott van. Ha valami speciális dolgot keresel, ami nincs ott, akkor mond meg, hogy egészen pontosan mi kell, esetleg nézd meg az angol nyelvű változatot: [link]

Ott még az elektori választási eredmények is ott vannak.


Ha esetleg tényleg nem az állam, hanem a város kell, akkor :

[link] +city

Első – mondom első – találat: [link] _City,_Minnesota


Itt is ott van egy csomó információ.

2012. nov. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!