Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A "null sík" az mit jelent?

A "null sík" az mit jelent?

Figyelt kérdés
2012. nov. 9. 22:42
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon remélem, hogy ezt a kérdést nem az a nemrég feltett másik GYK kérdés ihlette, amiben azt ecsetelték, hogy a Föld a galaxis rotációja miatt dec. 21-én belemegy a "null sík"-ba és világszerte megszűnik az elektromosság... Ugye neem? Kérlek!
2012. nov. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim válasza:
35%
Kedves előttem szóló. A Te személyes szellemi korlátaid nem egyenlőek a világmindenség korlátaival....
2012. nov. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim válasza:
49%
2012. nov. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim válasza:
85%

Valami hitelesebb forrásból kellene népradalmat kezdeményezni.

Miért nem azt mondják, hogy néhány napra eltűnik a víz a bolygóról!!!

2012. nov. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim válasza:
90%

Zebedeus jön majd a szolgájával, és azt fogják majd rebesgetni, hogy eltűntek a dolgok. És hatalmas zűrzavar lesz, hogy hol vannak valójában a dolgok. És senki nem fogja tudni, hová lettek azok a kis bigyók, meg az a furcsa kis izé raf-raffiakötőállvány, amihez hozzá voltak erõsítve. És akkor majd a Barát elveszíti a barátja kalapácsát, és a Fiatal nem fogja tudni, hogy hol vannak... már azok a dolgok, amiket apáik birtokoltak,

mert apáik csak este rakták oda, este nyolc körül...

2012. nov. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim válasza:
92%
ha beírod google-ba , hogy ' null sík 'semmit sem fog kihozni rá, semmilyen tudományos, földrajzi stb.tényt róla. Szóval, olyan, mint null sík, egyáltalán nem létezik véleményem szerint, megint egy nem normális agyszülemény az emberek ijesztgetésére.
2012. nov. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
100%

Ez úgy hülyeség, ahogy van, ha megszűnne az elektromosság, akkor nemhogy a TV, számítógép, internet, metró nem működne, de az egész élőlény világnak annyi lenne, sőt, az atomoknak is lőhetnének, ezek mind elektronokkal működnek, jesszusom... Ráadásul ilyen nincs, hogy "null sík".


Az viszont igaz, hogy a Föld december 21-én egybe fog esni a Galaxis tengelyével (ezt a maják figyelték meg, de hogy a francba, azt nem tudom), de ez nem fog semmilyen kárt tenni a bolygóban, csak mostanság a laikusok túl nagy jelentőséget adnak ennek a dolognak...

2012. nov. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 Réci20 válasza:
48%
Jesszusom. Hogy ki mit hisz el, az mindenkinek a saját nézetétől függ. Igaz, az elővigyázatoss ág mindig fontos, nem hogy páran hoppon maradnak a végén. De ugyan kérlek. Az elektromosság és az elektronok, nem ugyazon dolog. Abszolult két eltérő. Attól hogy két szó hasonlít egymásra, még nem jelenti ugyanazt. És az állatoknak mi a fenének kéne áram ? :D
2012. nov. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim válasza:
100%
az agyba is elektromos impulzusok vannak, szal ez szerintem tényleg hülyeség, vagy ha igaz, hát, vége ennek a világnak a hozzánk hasonló élőlények számára , a végre nem tudok mit mondani, mert az.... az szerintem egyenlő a semmivel, azaz semleges
2012. nov. 12. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim válasza:
agyban* bocsi, előző voltam
2012. nov. 12. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!