Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ha harcba keveredne egy jeges...

Ha harcba keveredne egy jeges medve és egy cápa ki nyerne?

Figyelt kérdés
2012. dec. 26. 00:53
 1/6 anonim válasza:
Csak nem egy Misfits rajongó?:D
2012. dec. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 kalmj ***** válasza:
Földön, vagy vízben? :)
2012. dec. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

:)))


Kalmj megihletett. :)



A vízi küzdősportokban a cápa lenne esélyesebb szerintem.

Szárazföldön már inkább a jegesmedvének lenne fórja, különösen ha profi krav magás.

Hógolyócsatában pedig tutira a jegesmedve nyerne.


:)

2012. dec. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bertának teljesen igaza van.


Annyi kiegészítést tennék még, hogy korcsolyázásban tuti verné a jegesmedve (a kezdeti botladozások után) a cápát, aki meg csak magatehetetlenül vergődne a jégen amíg meg nem fullad.

Persze ezt sem lenne könnyű letesztelni, mert megnézném én azt, aki ráad a jegesmackóra 2 pár korcsolyát. Arról meg nem is beszélve, hogy a cápauszony erre már tökéletesen alkalmatlan. :)


Ugyanakkor síelésben igen jó esélyei lennének a cápának a nyerésre, mert erős a gyanú, hogy sílécek nélkül is hamarabb leérne a hegyről, mint a mackó (akár sílécekkel akár anélkül). Bár az is igaz, hogy szerintem a győzelemtől függetlenül mindketten rendesen összetörnék magukat. :(


Vízi sportokban megintcsak a cápa lenne a jobb, biztos vagyok benne, hogy sokkal jobb úszó, mint a jegesmackó. Bár kajak-kenu versenyekben inkább a mackóra tennék, hacsak a cápa nem kezd el csalni, és kifordulva a csónakból úszni nem kezd. :)

2012. dec. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És ezek közül ki nyerne?zsiráf vagy bálna?ha már az "értelmes" kérdéseknél tartunk.
2012. dec. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ebcsontot nehéz lenne felülmúlni, de nem is ez a célom. :)


Szerintem evidens, hogy mindegyik úszásnemben a bálna nyerne, futásban pedig rövid- és hosszútávon is a zsiráf. Természetesen gátfutásban is.


Magas- és távolugrásban szintén a zsiráf lenne a győztes.


A tenisz- és a pingpongmeccsek kimenetele főleg attól függ, hogy a bálnának sikerült-e begyakorolnia a fonákütést uszonnyal.

De ha a zsiráf balkezes - pardon, ballábas -, akkor sok meglepetést okozhat még így is.


Ritmikus sportgimnasztikában a bálna sajnos nem tud indulni, mert a szalaggyakorlatokkal ugyan elboldogul, de a labda- és a buzogánygyakorlatokkal nem. Különben is nehéz feladat és drága mulatság lenne megvarratni a dresszét.


Snookerben egyértelműen a zsiráf nyerne, mivel sokkal hajlékonyabb a bálnánál. Így pedig könnyebben megoldja egy-egy nehéz állás esetén a furcsa - asztalra térdelős / fekvős - testhelyzeteket, mivel az egyik lábnak mindenképp a földön kell maradnia.


Más most nem jut eszembe. Üdv, és boldog új évet mindenkinek. :)

2013. jan. 1. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!