Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ezt a képletet miből és...

Ezt a képletet miből és milyen úton lehet előállítani vagy van-e olyan gyógyszer vagy bármi ami meg felel ezzel a képlettel? : C24H22FNO

Figyelt kérdés
2013. jan. 22. 07:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát szerkezeti képlet nélkül biztosan nem tudom megmondani, hiszen elvben ennek a képletnek olyan 23 faktoriális számú lehetséges variációja lehetséges, és ebben még nincsenek benn az izomerek, és a konformációk. Ezek ismerete nélkül sztem senki nem tudja megmondani, hogy milyen vegyület-ez. Azt se tudjuk, hogy milyen funkciós csoportokból áll. Feltételezni lehet, hogy ez a vegyület egy amin, de lehet amid is, aminek valahol van egy flurid lánca.
2013. jan. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Google azt is tudja, hogy a beírt képlet alapján hozza az összes -képletnek megfelelő- vegyületeket. Pl. az egyik találat egy cannabioid szintetikus kábítószer. A képletet úgy írd be mint a kérdésedben van.
2013. jan. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Utóbbi az AM-2201 nevezetű vegyület. Előállításával ne próbálkozz, mert egyrészt azt hiszem már be lett tiltva, a másik meg az, hogy az írásodból ítélve nem vagy vegyész, és nem fogsz tudni előállítani semmit belőle. Ha meg sikerül is sztem mérget csinálnál magadnak, amit nem kéne elszívni...

A harmadik egyszer kíváncsiságból megnéztem az előállítását, és higany kellene hozzá, a másik meg a fluor, amit szintén mérgező, és neked egyetlen gyógyszertárban nem fogják kiadni, sem pedig vegyszerboltban, pont részben emiatt, hogy szintetikus cannabiolid-ot lehet előállítani a másik ok, meg hogy ha a folysavat nem tudod kezelni normálisan minimum lemarod a fél testedet. Rosszabb esetben felmarod a szobát, mert ebben a formában kapható. És szükséges is hozzá

2013. jan. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Legalább küldjetek egy oldalt ahol le van írva a pontos előállítás hogy mit hogyan kell össze keverni én úgy hallottam nagyon egyszerű előállítani ezt a vegyületet válaszokat előre is köszönöm! :)
2013. febr. 27. 12:35
 5/5 anonim ***** válasza:

1. A gyakorikerdesek.hu-nak nem profilja a Drogok előállításának megmutatása.

2. Illegális és már csak ezért sem írnám le.

3. Ha előállítanád és kipróbálnád valszeg megmérgeznéd magadat, a szerves kémia nem úgy működik, hogy összekeversz két löttyöt és lesz belőle egy harmadik, nagyon nagy mennyiségben képződnek mellékanyagok, melyek akár károsak is lehetnek. Bizonyos reakcióknál nagyon be kell tartani a hőmérsékletet a nyomást. Ezt te otthon biztos, hogy nem tudod megcsinálni...

2013. febr. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!