Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi a véleményetek az Óbudai...

Mi a véleményetek az Óbudai Egyetem Kandó Kálmán Villamosmérnöki Karáról?

Figyelt kérdés

2013. jan. 28. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
KaaaaAAAAandósok vagyunk mi fasza gyerekek....
2013. jan. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Felesleges, lassan már nincs is villamos.
2013. jan. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
hallomásból tudom, hogy elég jó a képzés és értékes a diploma, bár könnyebb megszerezni mint a BME-n egy villamosmérnökit. Én azt gondolom, ha valaki tisztában van a képességeivel és tudja hogy nem egy szinjeles zseni, és nem akar kinlódni esetleg +2 évet az egyetemmel, csakazért hogy feszitsen a BME-n, hanem időben végezni szeretne és elhelyezkedni akkor az nyugodtan menjen a Kandóra. Ennél csak a BME menőbb, de nem ez kell legyen az elsődleges szempont :)
2013. jan. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Na, ez egy hülyeség, amit az előttem író írt.


Gyengeáramban a BME jobb, erősáramban a Kandó. (pl. az ELMŰ-höz is szívesebben felvesznek Kandósokat...)


És sok olyan dolog van, ami miatt a Kandó valamelyik szakát, vagy a BME-n lévő villanyt "könnyebb" elvégezni.


Ismerek olyanokat is, akik egyikről mentek át a másikra, illetve a másikról az egyikre...


De ha már az ilyen nagy általánosításoknál tartunk, akkor a Corvinus-on a BME-en sokkal több a naív és életrevalótlan anyuci kicsi fia/lánya...

2013. jan. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
* meg a beképzeltség és napszemüvegen keresztül való világszemlélés...
2013. jan. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát én is csak azt írtam amit a BME --> Óbudai között átvándorolt ismerősömtől hallottam.. Amúgy teljesen hihető az "általánosítás" amit írtál, az én ismerőseim is ezt igazolják:)
2013. jan. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!