Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Az alábbi kép alapján ki...

Az alábbi kép alapján ki tudja leírni Magyarországról mikor és honnan látható az aszteroida? (február 15-én)

Figyelt kérdés
[link]
2013. febr. 8. 16:57
 1/4 anonim válasza:
A NASA:D
2013. febr. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Föld árnyékos oldalán:


http://www.youtube.com/watch?v=cS_2X6dcX0k

2013. febr. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát… A kép alapján 20:30 körül lesz legközelebb a Földhöz, ekkor kb. a nappal szemben áll, azaz valahol a Rák csillagkép környékén kéne lennie. (Hogy? A Rákba?) A kép alapján a horizonttól a zenit felé mozog. Mondjuk jó volna egy másik kép is, hogy jobban el tudjam helyezni a dolgokat térben, de mindegy, mert úgyse fogod látni, túl kicsi, túl messze van.
2013. febr. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy valaki Magyarországról írja le, hogy mikor és honnan látható az aszteroida, az illetőnek nyilván Magyarországon kell lennie. Szóval olyanok jönnek szóba, akik Magyarországon vannak, vagy Magyarországra érkeznek.


Szerencsére én Magyarországon vagyok, így olyan kérdésedre is tudok válaszolni Magyarországról, amit egyelőre nem tettél fel.


Mikor látható? Magad is leírtad, hogy február 15-én. A kép alapján este.


Honnan látható? Kelet-Európából, Ázsiából és Ausztráliából.


Ami még jó eséllyel érdekel, hogy hol lesz az aszteroida az égen, ezt pedig ez alapján a kép alapján a NASA se tudja megmondani.

2013. febr. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!