Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Szerintetek léteztek olyan...

Szerintetek léteztek olyan emberek akik bánni tudtak a négy elemmel?

Figyelt kérdés
Az inges haverom nem hiszi el h léteztek olyan emberek akik irányítani tudták az elemeket, de én hiszem hogy léteztek. Ti mit gondoltok erről ? Ingesek válasza nem érdekel!

2013. márc. 23. 21:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én több elemmel is tudok bánni. Van itthon vagy 15 darab.
2013. márc. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ez egy tipikus inges válasz volt !
2013. márc. 23. 21:56
 3/14 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy inges? Sejtem, csak szeretném tőled is hallani.
2013. márc. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én a racionális gondolkodású embereket hívom ingesnek...
2013. márc. 23. 22:06
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

Aha, tehát aki normális, annak van inge. Hát, nekem tele van a szekrényem inggel, köszönöm a bókot :D


Amúgy, én tudok bánni mind a négy elemmel.


Múltkor ástam nagyanyámék kertjében, a föld oda mozgott, ahová én akartam: bele a talicskába.


Aztán ma tüzet raktam a kazánban, és fényesen lobogott, egészen addig, amíg én akartam. Majd elzártam a levegőtől, és elaludt - pont, amikor én akartam.


És ezzel együtt irányítottam a levegőt is, hiszen nem jutott a tűzhöz, bármennyire is akart volna. Tehát irányítottam a levegőt is.


Most meg kimentem a konyhába, és a pohárba töltöttem vizet. Ergo irányítottam a vizet, hiszen nem elég, hogy oda került, ahová akartam, mindezek tetejébe még formába is tudtam kényszeríteni, minimális energiát befektetve.


Ergo én játszi könnyedséggel irányítottam mind a négy elemet, sőt, most az ötödiket, az elektromosságot irányítva írom neked ezt a választ :) De ismerek embereket, akik az elemeket sokkal-sokkal nagyobb mértékben irányítják. Múltkor láttam, ahogy egy kamion sofőrje sok-sok tonna földet oda rakott, ahová csak akart! Ami azért nem semmi :)


Amúgy, ha elvakult ezodióta vagy, akkor mit keresel a természettudományoknál? Menjél szépen az ezotériába, ott majd körberajonganak a magadfajták, és boldog hülyeségben élheted tovább az életed :)

2013. márc. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A létezésükre voltam kíváncsi ingeskapitány. Egyébként nem attól inges valaki hogy inge van ezt képletesen értem mert általában azok akik nem hisznek az ilyenekben és próbálják a tudományos oldalát nézni ingekben másznak.
2013. márc. 23. 22:17
 7/14 Silber ***** válasza:
72%
Ha az ingeseket szapulod és egyetlen betűjükkel sem akarsz egyet érteni (mégha azt is mondanák, hogy anyád szült téged), miért a tudomány rovatba írtál? Megfelelőbb lenne az ezotéria.
2013. márc. 24. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Tudod, én is ingben járkálok. Nyáron pólót is felveszek, vagy azt se. Sir Butcher elmondta, mait erről a dologról tudni kell és érdemes. De ha te utálod az ingeseket, akik mind szeretik használni a betűt (arra, amire való), akkor én sem értem, mit keresel itt. Itt ugyanis csupa betűismerő, ha lehet, tudományos kérdésekre tudományos válaszokat váró emberkék vannak. Igaz, ezek a tudományok sokszor elég hétköznapiak, de mi jól megvagyunk velük.

No isten áldjon.

2013. márc. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Igen.

Még az interneten is találni rá gyakorló programokat.

Könnyű kitanulni, próbáld ki: [link]

2013. márc. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Az inges haverom mondta hogy a tudomány rovatba írjam. Attól hogy valakinek van inge még nem inges csak ha úgy viselkedik.
2013. márc. 24. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!