Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Másodlagos formaadó technológi...

DDDa kérdése:

Másodlagos formaadó technológiákon belül a hengerhuzal előállítása hogy zajlik?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok, beadandómhoz kellene ez, kérem bárki bárminemű információval tud szolgálni, az ne tartsa vissza! Magáról az előállításról, hengerhuzalról..
2013. ápr. 8. 21:02
 1/3 Wadmalac ***** válasza:

1. : [link]

2. : [link]


:)

2013. ápr. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké, néztem a netet, de az nem elég. 2. link nem jó, mert nem húzással állítják elő hanem hengerléssel. De pl. miből állítják elő, meleg vagy hideg hengerléssel, hány hengeren megy keresztül hány fokra izzítják, stb stb..
2013. ápr. 13. 07:26
 3/3 anonim ***** válasza:

mivel szerintem minden bánkis akit megszívattak a témával ezzel a linkkel kezd ezért leírom, hogy a Kiss Ervin - Képlékeny alakítás könyvben ki van dolgozva a téma


indiri bindiri

2017. máj. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!