Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Egy átlagos méretű bevásárlóko...

Egy átlagos méretű bevásárlókocsival egy átlagos termetű ember vízszintes, egyenletes talajon mennyire tudna kb. maximálisan felgyorsulni?

Figyelt kérdés

Szóval, pl hogy tolja az emberke, és mondjuk lehet, hogy a lábát is fölteszi a hátsó kerekek fölött lévő kis cuccra. Csak elméletben, mennyivel tud maximum menni?:)


Köszi:)



2013. ápr. 16. 15:43
 1/8 anonim válasza:
Ez attol függ. Tolni akarod vagy bele akarsz ülni?
2013. ápr. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tolva gondoltam, de nem próbálnám ki:)
2013. ápr. 16. 16:15
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazából asszem kipróbálnám, ha nem lenne jó sokáig semmi az útban:)) De ez most tényleg csak engem érdekel?:D Mivel az első válaszoló is csak rákérdezett valamire, amit leírtam a kérdésben:O:S:D
2013. ápr. 16. 20:19
 4/8 anonim válasza:
Bocsi én az elsö válaszolo vagyok és csak a nagybetüs kérdést olvastam el...Amugy nemtudom menyivel tud menni de amikor vásárolni megyek egy-egy nagy bevásárloközpontba én mindig ezt csinálom.jol nekifutok felteszem a lábam a cucra s utánna eresztem.Szerintem rengetegen csinájják ezt csak nem mondják el nyilvánosan. :D
2013. ápr. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Amugy én már a hanyarodást is megoldottam.Amikor felteszed a jobb és bal lábadat a jobb és bal cuccra akkor ha jobbra akarsz kanyarodni akkor egyböl erössen rálépsz a jobb kerékre...ugyanigy a ballal is.Szoval amerre akarsz kanyarodni arra a kerékre kell taposni.Csak arra figyej hogy nehogy leess mert ezzel a modszerrel elég élesen lehet bevenni a kanyarokat. :D
2013. ápr. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oksa, köszi a tippeket:D :) :) amúgy ilyet rég csináltam már, márhogy úgy gurulgattam vele pár métereket:) Am, azért még várok válaszokat a kérdésre:)
2013. ápr. 16. 22:17
 7/8 Wadmalac ***** válasza:
Kérdezd Jackass-t. Szerintem a felső határ a fénysebesség. :)
2013. ápr. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
jah.de Jackass inkább lángolo benzintartájokat szöktetne át a bevásárlokocsival :D :D :D
2013. ápr. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!