Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Gyümölcsök és tulajdonságaik....

Gyümölcsök és tulajdonságaik. Jó leírás?

Figyelt kérdés

Meg kéne tanulni a gyümölcsök tulajdonságait.Találtam egy honlapot,de nem tudom,hogy igaz-e amit leírnak(mert ugye nem minden igaz,ami a neten van bármilyen témáról legyen szó).Aki ért hozzá az lécc írja le,hogy amiket ezen a honlapon leírtak elkezdjem-e tanulni vagy keresek másik honlapot.

[link]



2013. ápr. 29. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Bocs, de te komolyan gondoltad, hogy valaki majd elolvassa mind a 47 gyümölcs leírását a kedvedért, és szakmailag lektorálja is az anyagokat? :O

Nagyon csodálkoznék...


Melyik gyümölcsök tulajdonságait kell megtanulnod? És miért? Ha iskolai feladat, akkor használd a tankönyvedet, azért van. Ha egyéni gyűjtőmunka szükséges, akkor pedig

1. Wiki a barátnőd, bár az sem mindig pontos;

2. Keress inkább valami szakoldalt, amelyen nagyobb az esély, hogy szakemberek írják a cikkeket, mint ezen, amely mögött valamiféle homályos célokkal és elképzelésekkel rendelkező társaság áll.

2013. ápr. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Egy szóval se mondtam,hogy olvassa el az összes gyümölcsöt,szerintem elég párat elolvasni,hogy meglehessen mondani,hogy a valóságnak megfelelően írnak-e a honlapon.Élelmiszer ismerethez kell,de nem kaptunk tankönyvet(annak ellenére,hogy befizettük)

Honnan tudjam,hogy a neten mit írtak szakemberek és mit nem?simán odaírhatja bárki,hogy szakemberek írták miközben nem is

2013. ápr. 29. 14:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát, az is igaz elvileg, hogy bárki bármit írhat magáról; én is írhatnám, mondjuk, hogy Dr. Berta Wooster vagyok. :D

De azért a komolyabb honlapok talán eléggé megbízhatóak ebből a szempontból.


Az iskolád elég "érdekes" lehet... Szerintem fogjatok össze az osztálytársaiddal, és követeljétek vissza a befizetett pénzt; hiszen nem történt meg az adás-vétel, nem kaptátok meg a megvenni kívánt árucikket. Ez így teljesen jogsértő, adott esetben akár hivatalos útra is terelhetnétek az ügyet. (De valószínűleg elegendő lesz, ha csak kilátásba helyezitek a jogi lépések megtételét arra az esetre, ha nem hajlandó a tankönyvforgalmazó cég békés úton rendezni a helyzetet.)


Viszont ettől teljesen függetlenül a tanárod megjelölhetett volna konkrét szakirodalmat, amit akár az iskolai könyvtárból is ki lehet kölcsönözni, hiszen tudja, hogy nincs könyvetek...

Talán a könyvtár lenne a legjobb megoldás (iskolai vagy városi), mert azért szakkönyvet nem szokott mindenféle jöttment kiadni. :)


Sok sikert. :)

2013. ápr. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már beperelték párszor a sulit(ez kb. két hónap után derült ki),de asszem valami politikus jó barátja az igazgatónak és ezért nyerik meg mindig a pereket szal esély sincs nyerni,amúgy már kértük vissza a pénzünket,de nem adták.Az iskolának nincs könyvtára,de akkor elmegyek majd valahova,állítólag a könyvekben is szoktak hülyeségek lenni,de talán közel se annyi,mint a neten.Köszi
2013. máj. 1. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!