Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Valaki saját szavaival elmagya...

Valaki saját szavaival elmagyarázná nekem Magyarország gazdaságát? Mert külföldi vagyok és nem igazán értem.

Figyelt kérdés

#nehézipar #bányászát #termelések.stb
2013. ápr. 30. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Először, minden baromira megvan adóztatva. Magánszemélyek és cégek is. Bemegy a sok pénz állambácsihoz, és ő ezzel gazdálkodik. Ad egy nagy részt a családjának, a haverjainak, a rokonainak, nőinek, és egyéb valamilyen okból (érdekből) számára fontos személyeknek vagy cégeknek. A maradékból meg néha adnak az egészségügynek, néha az oktásügynek, néha ide-néha oda, néha egy-egy kátyú beteméetésére. A maradékot nagydobra verik, az első meg titokban zajlik.

Mi hülye álompolgárok pedig elhisszük, hogy agyondolgozzák magukat, és négyévente mindig megválasztjuk valamelyik (egyik kutya másik eb) gárdát. Tehát szavunk sem lehet, mi jogosítottuk őket fel a feladatra. Ez mindaddig így fog menni, amíg nem jön egy hős, aki okos és becsületes segítőivel rendbe nem tesz végre mindent. De ehhez 1 ember munkás évei kevesek, nincs aki ezt magára vállalná. Aki hatalomhoz jut, inkább folytatja a lenyúlást, így a gazdaság pocsékul működik még jó ideig...

2013. ápr. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
érdekes :D
2013. ápr. 30. 20:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Mintha azt kérdeznéd: magyarázd el az Internetet... Bár mondjuk az még mindig elég egyszerű. Szerintem nincs élő ember, aki az egész gazdaságot érti.
2013. ápr. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ami az országban sok pénzt hoz, az megy a Simicska - Orbán birodalom alá, ami csak kicsit, az lehet a tiéd, de szanaszét adóztatnak, hogy az is oda menjen.


Ez ma az ország. Minek jöttél ide, mindenki menekül ezektől, már aki nem nekik nyal.

2013. máj. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!