Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Linkelne valaki néhány Richard...

Linkelne valaki néhány Richard Dawkins, magyar nyelvű vagy magyar feliratos videókat?

Figyelt kérdés

Csak ne ezek legyenek,mert már láttam:


A józan ész ellenségei


Csillaghamu csatornáján lévő videók


Richard Dawkins: A zseniális Darwin


Richard Dawkins - abszolút morál


Meg hasonló kis videók.De nincsenek mondjuk előadások magyarul?Vagy vitái?



2013. máj. 27. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:

A könyveit már olvastad?

Én az Önző génen és az Isteni téveszmén vagyok túl, a legújabb könyvét most kezdem.

2013. máj. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én csak az önző gént.De különben pont most szerettem volna kérdezni hogy magyar nyelvű online olvasható könyvet tudnátok-e mondani.Például ahogy az első is mondta az Isteni téveszme,vagy a trapéz ördöge,a legnagyobb mutatvány,vagy a Vak órásmester.Ezek közül tudnátok linkelni így interneten olvasható formátumot?(nem vagyok nagy számítástechnika zseni,úgy hogy az ilyen felvillanó ablakos linkektől kíméljetek)


Egy kis ösztönzés:felpontozlak!

2013. máj. 27. 18:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem jó pár megvan PRC-ben, ezeket ebook-on tudod olvasni, vagy valami okos progival gondolom PC-n is.
2013. máj. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Te hogyan töltötted fel e-bookra?Honnan?
2013. máj. 27. 19:19
 5/8 poiu ***** válasza:
100%
Pontozz le, de minden 10. könyvet illik megvenni. Pontozz le, de érdemes megtanulni angolul :-)
2013. máj. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Dehogy pontozlak le!Gyűlölöm is hogy még nem tudok angolul!(jövőre már tanulom majd)És igazad van,szeretnék még jó sok könyvet velolvasni,és ha ebből a 10-ből csak 9et is,de el szeretnék olvasni.
2013. máj. 28. 18:32
 7/8 poiu ***** válasza:

:-)

Science is interesting. If you are not interested in science, fuck off - idézte R. Dawkins.

2013. máj. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az önző gént én is olvastam, bioszból segített.Am neten tuti megvannak a könyvek, mert én is onnan nyomtatottból olvastam ;)
2013. szept. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!